F1

Wypowiedzi Roberta Kubicy z konferencji podczas Acronis #CyberFit Day

Wypowiedzi Roberta Kubicy z konferencji podczas Acronis #CyberFit Day

Dzisiejszym głównym gościem dnia #CyberFit był Robert Kubica. Początkowo zajął się on prezentacją danych telemetrycznych z bolidu F1 a następnie odpowiadał na pytania dziennikarzy zadawane z sali. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawych interesujących rzeczy. Poniżej kilka najlepszych wypowiedzi Polaka z dzisiejszego dnia.

Cezary Gutowski: Pamiętam jak kiedyś czytałeś moją telemetrię z okrążenia w Golfie…

Robert Kubica: To ja nie pamiętam. Więc jakieś szczególne chyba nie było, bo ja zapamiętuje tylko szczególne rzeczy.

Następnie Robert dostał pytanie o to, kiedy dowiemy się czegoś na temat jego przyszłości w Formule 1 oraz ogólnie w sportach motorowych:

RK: „Z czasem poznamy. Ja na razie sam nie znam swojej przyszłości. Oczywiście to nie jest tak, że decyzje są prowadzone bez mojej wiedzy, więc coś wiem. Ale dopóki nie ma rzeczy potwierdzonych nie ma sensu o tym rozmawiać. Miałem kilka razy w swoim życiu sytuację, w których już coś było prawie pewne, a pół godziny przed oficjalną konferencją dostawałem wiadomość, że plany się jednak zmieniły. Dlatego nie ma sensu nic mówić, dopóki nie zostanie wszystko potwierdzone.”

Później padło pytanie z sali dotyczące priorytetów na następny sezon:

RK: „W Singapurze wyraziłem się dość jasno co do moich priorytetów na następny sezon i kolejne lata. Jest to po prostu ściganie się. Myślę, że brak ścigania się w przyszłym roku jest scenariuszem mało wchodzącym w grę i nie postawiłbym na to pieniędzy.”

Nasz jedyny kierowca w Formule 1 dostał też pytanie o to, czy jest taka osoba (nie tylko ze świata sportu) z którą chciałby się spotkać albo porozmawiać:

RK: „To jest bardzo dobre pytanie. Z chęcią bym poszedł na kolację z dwiema osobami i są to ludzie ze świata piłki nożnej. Pewnie chcielibyście teraz wiedzieć z kim. A więc pierwszą osobą jest Jose Mourinho a drugą Zlatan Ibrahimovic.”

Zapraszamy już jutro po więcej materiałów związanych z Robertem Kubicą i Orlenem, ponieważ o 9:30 odbędzie się konferencja prasowa PKN Orlen podczas której kolejni szczęśliwcy dostaną kluczyki do aut, które wygrali w loterii na stacjach. Będziemy tą konferencję transmitowali na żywo na naszym kanale Rallypl na platformie YouTube, gdzie gorąco zapraszamy.

Jakby ktoś chciał obejrzeć całą konferencję z udziałem Roberta, zapraszamy tutaj:

Tagi

Kamil Domagalski

Motoryzacja to moja pasja. Głównie Formuła 1, ale rajdy, MotoGP, WRX, WEC i serie towarzyszące F1 nie są mi obce.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close