RAJDYWRC

Andrea Adamo będzie tęsknił za Ogierem

Andrea Adamo będzie tęsknił za Ogierem

Jest kilka zdań, które całkowicie nie pasują do człowieka, jakim jest Andrea Adamo. Szef Hyundai Motorsport postanowił rzucić w eter właśnie jedno z nich. Stwierdził on, że będzie mu brakowało Sebastiena Ogiera w WRC. Panom niekoniecznie zawsze było po drodze. Francuz dosyć otwarcie krytykował stosowane w Hyundaiu polecenia zespołowe. Obaj są jednak profesjonalistami i zawsze darzyli się szacunkiem. Właśnie dlatego Adamo będzie tęsknił za jednym ze swoich największych rywali, jeśli ten zakończy przygodę z Mistrzostwami Świata po tym sezonie.

Andrea Adamo

„Jeśli Ogier się wycofa, będzie mi go brakowało. Naprawdę, zawsze tęsknię za mądrymi, inteligentnymi i oddanymi ludźmi. Jest facetem, od którego mogę się wiele nauczyć.”

Jak opisuje rozmowę DirtFish, istotnym jest zrozumienie tonu, w jakim szef Hyundaia mówi te słowa. Jest szczery i nie czuć w jego wypowiedzi żadnego sarkazmu. Mało tego, Andrea kontynuował.

Andrea Adamo

„Pod względem CV, cholera, nie muszę komentować! To mówi samo za siebie. Moim idolem zawsze był Walter Röhrl. On wygrał Monte Carlo z czterema różnymi producentami. Teraz Ogier go pokonał! Sebastien, Ott i Thierry to przykłady ludzi, których potrzebujemy w rajdach. Dla mnie to rywalizacja producentów, ale jesteśmy tu właśnie dlatego, bo ludzie potrzebują kogoś takiego, jak Ogier, żeby mu kibicować.

Jeśli spojrzeć na jego karierę, zawsze był jednym z najmądrzejszych ludzi, jakich widziałem. Znasz mnie, zawsze spędzałem dużo czasu na studiowaniu tego, co robią inni ludzie, aby się poprawić, a on zawsze był bardzo mądry, bezpośredni. Ludzie mówią, że jestem bezwzględny. Ja nie jestem bezwzględny, on jest. Ludzi takich jak on będzie brakowało w sporcie motorowym.”


Źródło: DirtFish
Hyundai na Rallypl – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *