AktualnościRajd SardyniiRajd Sardynii 2018RAJDYWRC

Citroen chce negocjować z Ogierem

Rynek transferowy sezon 2019

Pierre Budar, w wywiadzie dla Autosportu, powiedział, że Citroën Racing jest zainteresowana rozmowami z Sebastienem Ogierem na temat  przenosin  Francuza do Citroëna z M-sportu. Oznacza to że szykuję się bardzo ciekawe „okienko transferowe” w tym roku.

W obecnej sytuacji jaką mamy, rozważamy wszystkie opcje. Jeśli Sebastien Ogier będzie dostępny, a On sam będzie nami zainteresowany  to oczywiście będziemy mogli prowadzić z nim rozmowy. Musimy jednak wziąć pod naszą uwagę wszystkie możliwości i ustalić nasz przyszłoroczny skład – powiedział szef Citroën Racing

Sam zainteresowany nie chciał komentować swojego stanowiska w tej sprawie, gdyż póki co jest jeszcze reprezentantem M-Sport Ford World Rally Team.

Foto. Citroen Racing

Przypomnijmy że, Sebastian Ogier kilka lat temu występował w barwach Citroena ale Francuz, nie chciał być numerem dwa u boku Sebastiana Loeba i przez to odszedł do Volkswagena, tam właśnie od 2013 roku rozpoczeło się jego pasmo sukcesów. Od ubiegłego roku pięciokrotny Mistrz Świata zasilił szeregi ekipy Malcolma Wilsona.

Komentarze

Tagi