AktualnościRajd SardyniiRajd Sardynii 2018RAJDYWRC

Citroen chce negocjować z Ogierem

Rynek transferowy sezon 2019

Pierre Budar, w wywiadzie dla Autosportu, powiedział, że Citroën Racing jest zainteresowana rozmowami z Sebastienem Ogierem na temat  przenosin  Francuza do Citroëna z M-sportu. Oznacza to że szykuję się bardzo ciekawe „okienko transferowe” w tym roku.

W obecnej sytuacji jaką mamy, rozważamy wszystkie opcje. Jeśli Sebastien Ogier będzie dostępny, a On sam będzie nami zainteresowany  to oczywiście będziemy mogli prowadzić z nim rozmowy. Musimy jednak wziąć pod naszą uwagę wszystkie możliwości i ustalić nasz przyszłoroczny skład – powiedział szef Citroën Racing

Sam zainteresowany nie chciał komentować swojego stanowiska w tej sprawie, gdyż póki co jest jeszcze reprezentantem M-Sport Ford World Rally Team.

Foto. Citroen Racing

Przypomnijmy że, Sebastian Ogier kilka lat temu występował w barwach Citroena ale Francuz, nie chciał być numerem dwa u boku Sebastiana Loeba i przez to odszedł do Volkswagena, tam właśnie od 2013 roku rozpoczeło się jego pasmo sukcesów. Od ubiegłego roku pięciokrotny Mistrz Świata zasilił szeregi ekipy Malcolma Wilsona.

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close