Klasyfikacje RSMP 2021
GENERALNA
Klasyfikacje generalna: klasyfikacja | wygrane rajdy | wygrane oesy
[GEN.] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | Marczyk Mikołaj | 199 | 35 [1.] |
40 [1.] |
35 [1.] |
37 [2.] |
10 [1.] |
– | 42 [1.] |
|
2. | Chuchała Wojciech | 149 | 22 [3.] |
32 [2.] |
24 [3.] |
3 R |
6 [5.] |
28 [2.] |
34 [2.] |
|
3. | Kasperczyk Tomasz | 138 | 17 [5.] |
22 [5.] |
28 [2.] |
16 [6.] |
4 [8.] |
21 [4.] |
30 [4.] |
|
4. | Wróblewski Kacper | 131 | 19 [4.] |
2 [21.] |
19 [5.] |
25 [4.] |
8 [2.] |
35 [1.] |
23 [5.] |
|
5. | Płachytka Sylwester | 88 | 11 [8.] |
9 [9.] |
19 [4.] |
20 [5.] |
5 [6.] |
24 [3.] |
– | |
6. | Chwietczuk Adrian | 85 | 27 [2.] |
28 [4.] |
13 [7.] |
R | 2 [11.] |
R | 15 [6.] |
|
7. | Kotarba Łukasz | 83 | 13 [7.] |
14 [7.] |
12 [8.] |
R | 2 [10.] |
15 [6.] |
27 [3.] |
|
8. | Grzyb Grzegorz | 69 | 5 [15.] |
31 [3.] |
R | 26 [3.] |
7 [3.] |
R | – | |
9. | Lubiak Maciej | 53 | 5 [11.] |
R | 15 [6.] |
11 [8.] |
4 [7.] |
18 [5.] |
R | |
10. | Gabryś Zbigniew | 45 | 9 [9.] |
11 [8.] |
2 [14.] |
9 [9.] |
1 [12.] |
13 [7.] |
– | |
11. | Kabaciński Łukasz | 30 | 7 [10.] |
R | 9 [9.] |
13 [7.] |
1 [14.] |
[32.] | – | |
12. | Byśkiniewicz Łukasz | 26 | [16.] | 5 [11.] |
7 [10.] |
7 [10.] |
[15.] | 7 [10.] |
– | |
13. | Brzeziński Jakub | 24 | [17.] | 4 [12.] |
[17.] | 3 [13.] |
[19.] | 4 [12.] |
13 [7.] |
|
14. | Szeja Jarosław | 21 | R | 15 [6.] |
R | R | 6 [4.] |
– | – | |
15. | Sobczak Jacek | 17 | – | – | 5 [11.] |
[16.] | 1 [13.] |
11 [8.] |
– | |
16. | Typa Radosław | 14 | [22.] | 7 [10.] |
4 [12.] |
R | [31.] | 3 [13.] |
– | |
17. | Nowak Marek | 13 | 4 [12.] |
[28.] | – | R | [16.] | 9 [9.] |
– | |
18. | Bubik Krzysztof | 13 | 3 [13.] |
[16.] | 1 [15.] |
R | [21.] | 5 [11.] |
4 [12.] |
|
19. | Gazda Błażej | 12 | [23.] | [18.] | [25.] | 2 [14.] |
[27.] | 1 [15.] |
9 [9.] |
|
20. | Tochowicz Michał | 11 | [26.] | R | – | [32.] | [25.] | [17.] | 11 [8.] |
|
21. | Kołtun Jarosław | 11 | R | R | 3 [13.] |
5 [11.] |
3 [9.] |
– | – | |
22. | Roefler Marek | 7 | [20.] | [17.] | R | [30.] | [39.] | [20.] | 7 [10.] |
|
23. | Kowal Marcin | 5 | [28.] | [23.] | [34.] | [19.] | [30.] | [29.] | 5 [11.] |
|
24. | Sroka Adam | 5 | [18.] | 1 [15.] |
R | 4 [12.] |
[20.] | R | – | |
25. | Bolek Kamil | 3 | [24.] | 3 [13.] |
[18.] | [25.] | [17.] | R | – | |
26. | Łata Damian | 2 | [25.] | [20.] | – | R | [24.] | 2 [14.] |
– | |
× | Cais Erik | 44 | – | – | – | 44 [1.] |
– | – | – | |
× | Jurecki Jacek | 17 | 17 [6.] |
– | 0 [35.] |
– | – | – | – | |
× | Chwist Daniel | 2 | 2 [14.] |
– | – | – | – | – | – | |
× | Widłak Igor | 2 | R | 2 [14.] |
– | – | – | – | – | |
× | Hankiewicz Paweł | 1 | – | – | – | 1 [15.] |
0 [33.] |
– | – |
[...] - zajęte miejsce.
[GEN.] Wygrane rajdy
Łącznie | Kierowca |
---|---|
5 | Marczyk Mikołaj |
1 | Cais Erik |
1 | Kacper Wróblewski |
[GEN.] Wygrane odcinki specjalne
Łącznie | Kierowca | |
---|---|---|
30 | Marczyk Mikołaj | |
10 | Chuchała Wojciech | |
7 | Grzyb Grzegorz | |
5 | Cais Erik | |
5 | Wróblewski Kacper | |
4 | Chwietczuk Adrian | |
3 | Kasperczyk Tomasz | |
1 | Sylwester Płachytka | |
1 | Jarosław Szeja | |
1 | Łukasz Kotarba |
2
[KL. 2] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | 199 | Marczyk Mikołaj | 35 [1.] |
40 [1.] |
35 [1.] |
37 [2.] |
10 [1.] |
– | 42 [1.] |
|
2. | 149 | Chuchała Wojciech | 22 [4.] |
32 [2.] |
24 [3.] |
3 R |
6 [5.] |
28 [2.] |
34 [2.] |
|
3. | 138 | Wróblewski Kacper | 19 [6.] |
9 [11.] |
19 [5.] |
25 [4.] |
8 [2.] |
35 [1.] |
23 [5.] |
|
4. | 138 | Kasperczyk Tomasz | 17 [7.] |
22 [5.] |
28 [2.] |
16 [6.] |
4 [8.] |
21 [4.] |
30 [4.] |
|
5. | 88 | Płachytka Sylwester | 11 [10.] |
9 [9.] |
19 [4.] |
20 [5.] |
5 [6.] |
24 [3.] |
– | |
6. | 85 | Chwietczuk Adrian | 27 [2.] |
28 [4.] |
13 [7.] |
R | 2 [11.] |
R | 15 [8.] |
|
7. | 83 | Kotarba Łukasz | 13 [9.] |
14 [7.] |
12 [8.] |
R | 2 [10.] |
15 [6.] |
27 [3.] |
|
8. | 70 | Grzyb Grzegorz | 6 [16.] |
31 [3.] |
R | 26 [3.] |
7 [3.] |
R | – | |
9. | 53 | Lubiak Maciej | 5 [13.] |
R | 15 [6.] |
11 [8.] |
4 [7.] |
18 [5.] |
R | |
10. | 48 | Gabryś Zbigniew | 9 [11.] |
11 [8.] |
5 [11.] |
9 [9.] |
1 [12.] |
13 [7.] |
– | |
11. | 39 | Kabaciński Łukasz | 7 [12.] |
R | 9 [9.] |
13 [7.] |
1 [13.] |
9 [10.] |
– | |
12. | 21 | Szeja Jarosław | R | 15 [6.] |
R | R | 6 [4.] |
– | – | |
13. | 21 | Jurecki Jacek | 17 [8.] |
– | 4 [12.] |
– | – | – | – | |
14. | 21 | Nowak Marek | 4 [14.] |
5 [12.] |
– | R | 1 [14.] |
11 [8.] |
– | |
15. | 17 | Kołtun Jarosław | R | R | 7 [10.] |
7 [10.] |
3 [9.] |
– | – | |
× | 44 | Cais Erik | – | – | – | 44 | – | – | – | |
× | 3 | Chwist Daniel | 3 | – | – | – | – | – | – | |
× | 1 | Stec Adam | 1 | – | – | – | – | – | – |
3
[KL. 3] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | Byśkiniewicz Łukasz | 194 | 35 [1.] |
35 [3.] |
34 [1.] |
45 [1.] |
10 [1.] |
35 [1.] |
– | |
2. | Typa Radosław | 136 | 28 [2.] |
44 [1.] |
29 [2.] |
R | 7 [3.] |
28 [2.] |
– | |
3. | Bolek Kamil | 118 | 24 [3.] |
30 [4.] |
24 [3.] |
32 [2.] |
8 [2.] |
R | – | |
4. | Widłak Igor | 27 | R | 27 [5.] |
– | – | – | – | – |
4
[KL. 4] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | 235 | Brzeziński Jakub | 35 [1.] |
44 [1.] |
35 [1.] |
36 [2.] |
10 [1.] |
33 [1.] |
42 [1.] |
|
2. | 157 | Gazda Błażej | 20 [4.] |
26 [3.] |
24 [3.] |
28 [3.] |
5 [6.] |
21 [3.] |
33 [3.] |
|
3. | 116 | Sroka Adam | 28 [2.] |
36 [2.] |
R | 44 [1.] |
8 [2.] |
R | – | |
4. | 86 | Tochowicz Michał | 15 [6.] |
R | – | 11 [11.] |
6 [5.] |
18 [5.] |
36 [2.] |
|
5. | 75 | Łata Damian | 17 [5.] |
24 [5.] |
– | R | 6 [4.] |
28 [2.] |
– | |
6. | 72 | Gryczyńska Balbina | – | 18 [6.] |
18 [5.] |
15 [8.] |
4 [8.] |
17 [6.] |
– | |
7. | 51 | Cieślak Szymon | – | – | – | 20 [10.] |
7 [3.] |
24 [4.] |
– | |
8. | 50 | Załęcka Agnieszka | 15 [8.] |
23 [4.] |
R | 9 [12.] |
3 [9.] |
R | – | |
9. | 46 | Bonder Grzegorz | R | R | 28 [2.] |
18 [5.] |
– | – | – | |
10. | 27 | Hankiewicz Paweł | – | – | – | 23 [4.] |
4 [7.] |
– | – | |
11. | 2 | Mularczyk Marek | – | – | R | – | 2 [10.] |
– | – | |
× | 24 | Lewandowski Łukasz | 24 | – | – | – | – | – | – | |
× | 21 | Fliśnik Tomasz | – | – | 21 | – | – | – | – | |
× | 13 | Jocz Tymoteusz | – | 13 | – | – | – | – | – |
2WD
[KL. OPEN 2WD] Klasyfikacja kierowców
suma | Kierowca | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | 184 | Bubik Krzysztof | 35 [1.] |
45 [1.] |
27 [2.] |
R | 8 [2.] |
29 [2.] |
40 [1.] |
|
3. | 78 | Smółka Dawid | – | – | 25 [3.] |
35 [2.] |
R | 18 [5.] |
– | |
4. | 48 | Strychalski Sławomir | – | – | 18 [6.] |
– | 6 [4.] |
24 [3.] |
– | |
5. | 47 | Wilk Tomasz | – | – | 13 [8.] |
28 [4.] |
6 [5.] |
– | – | |
6. | 40 | Pyra Tomasz | – | – | 15 [7.] |
25 [5.] |
R | – | – | |
7. | 32 | Jakubowiak Damian | R | 32 [2.] |
– | – | – | – | – | |
8. | 32 | Lesiak Jakub | – | – | 21 [4.] |
4 R |
7 [3.] |
– | – | |
9. | 28 | Nowicki Łukasz | 28 [2.] |
R | – | – | – | – | – | |
10. | 21 | Rusin Szymon | – | – | R | – | – | 21 [4.] |
– |
4WD
[KL. OPEN 4WD] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | Kowal Marcin |
134 | 28 [2.] |
36 [3.] |
25 [3.] |
45 [1.] |
||||
2. | Roefler Marek |
116 | 35 [1.] |
45 [2.] |
R | 36 [3.] |
||||
3. | Kwiatkowski Rafał |
35 | – | – | 35 [1.] |
– | ||||
4. | Temple Marek |
27 | – | – | 27 [2.] |
R |
HR2
[KL. HR2] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | Michalski Jacek |
122 | – | 42 [2.] |
35 [1.] |
45 [1.] |
||||
2. | Grzywacz Paweł |
93 | – | 34 [3.] |
27 [2.] |
32 [2.] |
||||
3. | Wysocki Paweł |
62 | – | 32 [4.] |
– | 30 [3.] |
||||
4. | Gaciarz Marek |
52 | – | – | 25 [3.] |
27 [4.] |
||||
5. | Suder Marek |
35 | 35 [1.] |
R | – | – |
HR3
[KL. HR3] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | Gaciarz Marcin |
79 | – | – | 34 [1.] |
45 [1.] |
||||
2. | Watras Maciej |
29 | – | – | 29 [2.] |
– |
HR4
[KL. HR4] Klasyfikacja kierowców
Kierowca | suma | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Žemaitija | Polski | Nadwiślański | Rzeszowski | Śląska | Świdnicki | Koszyc | ||||
1. | Różycki Michał | 78 | – | – | 34 [1.] |
44 [2.] |
||||
2. | Smagała Jerzy | 59 | – | – | 24 [3.] |
35 [3.] |
||||
3. | Rachfał Adam | 58 | – | – | 29 [2.] |
29 [4.] |