Rajd DolnośląskiRajd Dolnośląski 2018RAJDYRSMP

41 załóg na starcie! – Zgłoszenia Rajd Dolnośląski 2018

41 załóg na starcie! – Zgłoszenia Rajd Dolnośląski 2018

Mamy już pełną, oficjalną listę zgłoszeń do 52. Rajdu Dolnośląskiego! W imprezie wystartuje 41 załóg, w tym 8 samochodów klasy R5. Z numerem jeden pojawią się Grzegorz Grzyb/Robert Hundla (Skoda Fabia R5). Dwójkę otrzymają Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk w tym samym samochodzie. Numer 3 dostają Zbigniew Gabryś/Artur Natkaniec, pierwsza Fiesta R5 na liście. Tomasz Kasperczyk/Damian Syty pojadą jako załoga nr 4. „Piątkę” dostanie załoga Filip Nivette/Kamil Heller (Ford Fiesta Proto), którzy są pierwszą z sześciu par na liście startujących w klasie Open N. Pełna lista startowa 52. Rajdu Dolnośląskiego – KLIK!

Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Nie zapominajmy o „historykach”! 28 kierowców, wraz ze swoimi pilotami, wystawi do boju klasyczne rajdówki. Dwie załogi pokonają trasę rajdu bez pomiaru czasu. Załoga Marcin Leśnik/Kornel Grabski za kółkiem Renault 11 Turbo, a także Krzysztof Guzowski i Agnieszka Załęcka w Renault Clio 16S. Wśród załóg z mierzonym czasem, jak zwykle zobaczymy świetne auta (m.in. Porsche 911 SC RS w rękach Piotra Zaleskiego, z Jackiem Gruszczyńskim na prawym fotelu). Pełna lista startowa HRSMP w Rajdzie Dolnośląskim – KLIK!

52. Rajd Dolnośląski odbędzie się w przyszły weekend (19-20 maja) i będzie liczył sobie 11 odcinków specjalnych o łącznej długości niespełna 120 kilometrów. Pełna zapowiedź rajdu już wkrótce na naszej stronie.

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku. Odpowiedzialny za realizację projektu "Typer RSMP 2018 by Rallypl.com". Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. E-mail: oktawian@rallypl.com
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close