Rajd DolnośląskiRajd Dolnośląski 2018RAJDYRSMP

41 załóg na starcie! – Zgłoszenia Rajd Dolnośląski 2018

41 załóg na starcie! – Zgłoszenia Rajd Dolnośląski 2018

Mamy już pełną, oficjalną listę zgłoszeń do 52. Rajdu Dolnośląskiego! W imprezie wystartuje 41 załóg, w tym 8 samochodów klasy R5. Z numerem jeden pojawią się Grzegorz Grzyb/Robert Hundla (Skoda Fabia R5). Dwójkę otrzymają Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk w tym samym samochodzie. Numer 3 dostają Zbigniew Gabryś/Artur Natkaniec, pierwsza Fiesta R5 na liście. Tomasz Kasperczyk/Damian Syty pojadą jako załoga nr 4. „Piątkę” dostanie załoga Filip Nivette/Kamil Heller (Ford Fiesta Proto), którzy są pierwszą z sześciu par na liście startujących w klasie Open N. Pełna lista startowa 52. Rajdu Dolnośląskiego – KLIK!

Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Nie zapominajmy o „historykach”! 28 kierowców, wraz ze swoimi pilotami, wystawi do boju klasyczne rajdówki. Dwie załogi pokonają trasę rajdu bez pomiaru czasu. Załoga Marcin Leśnik/Kornel Grabski za kółkiem Renault 11 Turbo, a także Krzysztof Guzowski i Agnieszka Załęcka w Renault Clio 16S. Wśród załóg z mierzonym czasem, jak zwykle zobaczymy świetne auta (m.in. Porsche 911 SC RS w rękach Piotra Zaleskiego, z Jackiem Gruszczyńskim na prawym fotelu). Pełna lista startowa HRSMP w Rajdzie Dolnośląskim – KLIK!

52. Rajd Dolnośląski odbędzie się w przyszły weekend (19-20 maja) i będzie liczył sobie 11 odcinków specjalnych o łącznej długości niespełna 120 kilometrów. Pełna zapowiedź rajdu już wkrótce na naszej stronie.

Komentarze

Tagi
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com