ERCRajd RzymuRajd Rzymu 2018RAJDY

Rally Roma di Capitale z trzema polskimi załogami

Lista zgłoszeń Rajd Rzymu 2018

Organizatorzy Rajdu Rzymu 2018 opublikowali listę zgłoszeń do piątej tegorocznej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy. Chęć startu w tej imprezie zaawizowało 70 załóg, w tym trzy z Polski.

Z numerem pierwszym na trasę wyruszą liderzy ERC bracia Magalhaes. Dwójkę na swoją Fiestę R5 naklei Alexey Lukyanuk. Trójkę otrzymał Cypryjczyk Simos Galatariotis. Czwórkę dostał Nikolay Gryazin. Piątkę Fabian Kreim. Hubert Ptaszek, który zajmuje ósme miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu pojedzie z szóstką. Za Polakiem ustawiono kolejnego naszego rodaka Grzegorza Grzyba, Turka Avcioglu, Francuza Pelliera, Szweda Ahlina oraz Brytyjczyka Ingrama. Łukasz Habaj znalazł się na liście startowej na dwunastej pozycji.

6 Rally di Roma Capitale to również kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Włoch. Na trasie nie zabraknie lokalnych gwiazd takich jak Paolo Andreuci czy Giandomenico Basso.

W ERC2 uzbierano tylko cztery zgłoszenia. Nieco więcej bo aż czternaście duetów pojawi się w ERC3.

Pełną listę zgłoszeń znajdziecie tutaj – KLIK!

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close