Rajd Monte CarloRajd Monte Carlo 2021RAJDYWRC

Ott Tänak wycofuje się z Rajdu Monte Carlo 2021!

Ott Tänak wycofuje się z Rajdu Monte Carlo 2021!

Po problemach Otta Tänaka podczas porannych oesów Rajdu Monte Carlo, nadeszła kolejna smutna informacja. Z powodu braku odpowiednich opon do przejazdu po dojazdówce, Estończyk musiał wycofać się z rywalizacji. Decyzja zapadła, gdy organizatorzy ocenili, że opona, na której wrócił do strefy serwisowej była zbyt mocno uszkodzona i nie nadawała się do jazdy po drogach publicznych.

Z powodu zasad panujących w Rajdzie Monte Carlo, wycofanie w sobotę oznacza zakończenie rajdu dla załogi. To oznacza, że z walki m.in. na Power Stage’u odpada jedna z czołowych załóg. O całej decyzji Ott poinformował na swoich social mediach.

Ott Tänak

„Powróciliśmy na serwis, ale niestety musimy się wycofać z rajdu. Mieliśmy dwie przebite opony i tylko jedno koło zapasowe. Nie możemy powrócić w niedzielę z powodu zasad imprezy.”


Wyniki Rajdu Monte-Carlo – KLIK!

Profil kierowcy:
Ott Tanak

Michał Kaufmann

Redaktor portalu od 2017 roku. Aktualnie pełni funkcję Content Managera w RallyPL. Odpowiedzialny za wszelakie artykuły oraz recenzje książek i gier wideo. Współtwórca podcastu RallyPL. Kontakt: michal@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *