RAJDYTMTM Nowa Ruda 2021

Ekscytująca stawka na pierwszą rundę Marten Tarmac Masters!

Ekscytująca stawka na pierwszą rundę Marten Tarmac Masters!

Znamy już nazwiska kierowców, którzy pojawią się w kwietniu w gminie Nowa Ruda na inauguracji sezonu Marten Tarmac Masters! Na liście zgłoszeń do 5. Tech-Mol Rally znalazło się kilka załóg w samochodach klasy R5! Łącznie do RO i SKJS zgłosiło się 130 załóg, przy limicie wynoszącym 120! O ostatecznym kształcie listy zdecyduje więc zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Na starcie pojawią się m.in. Adrian Chwietczuk z Jarkiem Baranem, oczywiście w Skodzie Fabii Rally2 Evo. Do rywalizacji w Skodzie zgłosił się również Wojtek Chuchała! Za kierownicą Forda Fiesty R5 zobaczymy z kolei Marka Nowaka. Drugą załogą w Fieście ma być duet Hubert Maj/Dawid Figurski. Dla Huberta będzie to drugi start R5, chociaż pierwszy w zawodach z otwartymi oesami. Wcześniej miał on okazję startować taką maszyną w Tor Modlin Rally Show.

Najbardziej liczną klasą w RO będzie PRO2. Do walki zgłosiło się tutaj 29 załóg. Z kolei w tym momencie najmniej ekip nadesłało swoje zgłoszenia do PRO4. Są to dwie załogi. W SKJS za to największa rywalizacja zapowiada się w TM2, gdzie zgłosiło się 18 załóg. W TM5 zobaczymy 4 duety.

Link do pełnej listy zgłoszeń RO – KLIK!
Link do pełnej listy zgłoszeń SKJS – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *