AMATORRally TrophyWalimska Zimówka

DARVIT Walimska Zimówka przeniesiona na inny termin!

DARVIT Walimska Zimówka przeniesiona na inny termin!

Jak poinformowali organizatorzy DARVIT Walimska Zimówka 2021, kultowa impreza odbywająca się w Walimiu na Dolnym Śląsku została przełożona na inny termin. Wszystko to jest prawdopodobnie wynikiem panującej pandemii COVID-19 i panujących obostrzeń na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Od 28 grudnia w Polsce została wprowadzona tzw. „Kwarantanna Narodowa”, która w znacznym stopniu utrudnia organizację imprez sportowych, w szczególności rajdów samochodowych dla zawodników bez licencji. Aktualnie według rozporządzenia Rady Ministrów organizować można zawody sportowe tylko dla zawodników z licencją, czy też zawody dla profesjonalistów.

Darvit Walimska Zimówka przeniesiona na inny termin!

👉 Po kilku dniach walki i szukania rozwiązań , po konsultacjach prawniczych jesteśmy zmuszeni przenieść walimską zimówkę na termin 07.02.2021 . Za zaistniałą sytuację przepraszam choć nie wynika ona bezpośrednio z naszej winy .

Zawodnicy którym nowy termin nie odpowiada proszeni są o kontakt pod nr tel 503572642 w celu zwrotu przedpłaty , reszta pozostaje bez zmian.

– czytamy na profilu MSP Rally Trophy.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *