Klasyfikacje 2020, z podziałem na klasy
WRC | ERC | RSMP |

Klasyfikacja ERC 2020


Klasyfikacje Rajdowych Mistrzostw Europy (ERC) w sezonie 2020. Aktualizacja po Rajdzie Portugalii
Klasyfikacja wg klucza:
Generalka: 30, 24, 21, 19, 17, 15, 13, 11, 9, 7, 5, 4, 3, 2, 1. Etapy: 5,4,3,2,1


ERC - Kierowcy

# Kierowca suma flag flag flag flag flag flag
1. flag Lukyanuk Alexey 108 38
(1.)
32
(2.)
38
(1.)
2. flag Solberg Oliver 66 26
(3.)
40
(1.)
(23.)
3. flag Munster Grégoire 56 13
(7.)
15
(5.)
28
(3.)
4. flag Breen Craig 40 19
(4.)
21
(4.)
(16.)
5. flag Marczyk Mikołaj 34 7
(10.)
6
(11.)
21
(4.)
6. flag Ares Iván 33 33
(2.)
7. flag Basso Giandomenico 32 32
(2.)
8. flag Lindholm Emil 27 9
(9.)
18
R
R
9. flag Llarena Efrén 26 15
(6.)
11
(7.)
R
10. flag Pietarinen Eerik 24 24
(3.)
11. flag Cais Erik 22 (37.) 5
(10.)
17
(6.)
12. flag Dinkel Dominik 19 3
(13.)
3
(12.)
13
(7.)
12. flag Tempestini Simone 19 19
(5.)
12. flag Herczig Norbert 19 (32.) 19
(5.)
15. flag Heikkilä Mikko 13 13
(6.)
16. flag Mareš Filip 12 12
(8.)
17. flag Devine Callum 11 R R 11
(8.)
18. flag Johnston Sean 10 10
(8.)
19. flag Pernía Surhayen 9 9
(9.)
20. flag Griebel Marijan 8 1
(15.)
7
(10.)
21. flag Mayr-Melnhof Niki 7 (23.) 2
(13.)
5
(11.)
21. flag Jeets Raul 7 7
(9.)
23. flag von Thurn und Taxis Albert 6 2
(14.)
4
(12.)
24. flag Crugnola Andrea 5 5
(38.)
24. flag Re Alessandro 5 5
(11.)
26. flag Rusce Antonio 4 4
(12.)
27. flag Gryazin Nikolay 3 3
(19.)
27. flag Torn Ken 3 (18.) 1
(14.)
2
(14.)
27. flag Bassas Mas Josep 3 (19.) (25.) 3
(13.)
30. flag Kreim Fabian 1 1
R
30. flag Almeida Pedro 1 (36.) 1
(15.)
(...) - zajęte miejsce. 

Zwycięstwa oesowe

16 flag Lukyanuk Alexey
11 flag Solberg Oliver
6 flag Crugnola Andrea
3 flag Basso Giandomenico
3 flag Ares Iván
2 flag Breen Craig
1 flag Gryazin Nikolay
1 flag Munster Grégoire

ERC - Piloci

# Pilot suma flag flag flag flag flag flag
1. flag Eremeev Dmitriy 108 38
(1.)
32
(2.)
38
(1.)
2. flag Johnston Aaron 66 26
(3.)
40
(1.)
(23.)
3. flag Louka Louis 56 13
(7.)
15
(5.)
28
(3.)
4. flag Nagle Paul 40 19
(4.)
21
(4.)
(16.)
5. flag Gospodarczyk Szymon 34 7
(10.)
6
(11.)
21
(4.)
6. flag Vázquez Liste David 33 33
(2.)
7. flag Granai Lorenzo 32 32
(2.)
8. flag Korhonen Mikael 27 9
(9.)
18
R
R
9. flag Fernández Sara 26 15
(6.)
11
(7.)
R
10. flag Linnaketo Antti 24 24
(3.)
11. flag Žáková Jindřiška 22 (37.) 5
(10.)
17
(6.)
12. flag Itu Sergiu 19 19
(5.)
12. flag Ferencz Ramón 19 (32.) 19
(5.)
14. flag Wenzel Michael 13 13
(7.)
14. flag Arpiainen Henri 13 13
(6.)
16. flag Bucha Radovan 12 12
(8.)
17. flag Fulton James 11 11
(8.)
18. flag Kihurani Alexander 10 10
(8.)
19. flag
González Delgado Eduardo
9 9
(9.)
20. flag Braun Tobias 7 7
(10.)
20. flag Toom Andrus 7 7
(9.)
20. flag Welsersheimb Leopold 7 (23.) 2
(13.)
5
(11.)
23. flag Ettel Bernhard 6 2
(14.)
4
(12.)
23. flag Mayrhofer Ursula 6 3
(13.)
3
(12.)
25. flag Ometto Pietro Elia 5 5
(38.)
25. flag Zanini Paolo 5 5
(11.)
27. flag Farnocchia Sauro 4 4
(12.)
28. flag Pannas Kauri 3 (18.) 1
(14.)
2
(14.)
28. flag Coronado Jiménez Axel 3 (19.) (25.) 3
(13.)
28. flag Aleksandrov Konstantin 3 3
(19.)
31. flag Winklhofer Pirmin 1 1
(15.)
31. flag Christian Frank 1 1
R
31. flag Magalhães Hugo 1 (36.) 1
(15.)
(...) - zajęte miejsce. 

ERC - Zespoły

# Pilot suma flag flag flag flag flag flag
1. Saintéloc Junior Team 159 43 68 48
2. Rally Team Spain 132 52 40 40
3. Estonian Autosport Junior Team 112 40 40 32
4. Team MRF Tyres 97 38 55 4
5. Drift Company Rally Team 64 29 28 7
6. Orlen Team 55 13 17 25
7. Pravia Autocompetición 39 15 24
8. Brose Motorsport 37 9 11 17
9. Yacco ACCR Team 36 16 20
10. Hyundai Ares Racing Team 33 33
11. New Loran srl 32 32
12. RN Komponents 31 31
13. Mol Racing Team 23 1 22
14. TGS Worldwide OU 22 22
15. ACCR Czech Rally Team I 19 19
16. Motorsport Ireland Rally Academy 16 3 13
17. Hyundai Motor España 13 13
18. Gass Racing 12 12
= BRR Baumschlager Rallye & Racing Team 12 7 5
20. Érdi Team Kft. 10 7 3
21. F.P.F. Sport 5 5
= Sporta klubs Autostils Rally Team 5 5
23. Plon Rally Team 4 4
24. Pole Promotion 3 3
25. Napoca Rally Academy 2 2
26. The Racing Factory / ETS Racing Fuels 1 1

 


ERC1 Junior

# Kierowca  suma flag flag flag flag flag
1. flag Solberg Oliver 96 40
(1.)
40
(1.)
16
(6.)
2. flag Munster Grégoire 89 24
(4.)
25
(2.)
40
(1.)
3. flag Marczyk Mikołaj 65 15
(6.)
19
(5.)
31
(2.)
4. flag Cais Erik 55 9
(9.)
19
(4.)
27
(3.)
5. flag Dinkel Dominik 50 13
(7.)
13
(6.)
24
(4.)
6. flag Lindholm Emil 48 18
(5.)
30
R
R
6. flag Llarena Efrén 48 26
(3.)
22
(3.)
R
8. flag Tempestini Simone 30 30
(2.)
9. flag Battistolli Alberto 22 11
(8.)
11
(7.)
10. flag Devine Callum 19 R 1
R
18
(5.)
11. flag Kreim Fabian 3 3
R

Zwycięstwa oesowe

31 flag Solberg Oliver
3 flag Tempestini Simone
3 flag Llarena Efrén
3 flag Munster Grégoire
1 flag Kreim Fabian
1 flag Marczyk Mikołaj
1 flag Cais Erik
(...) - zajęte miejsce.