Klasyfikacje 2020, z podziałem na klasy
WRC | ERC | RSMP |

Klasyfikacja ERC 2020


Klasyfikacje Rajdowych Mistrzostw Europy (ERC) w sezonie 2020. Aktualizacja po Rajdzie Liepaja
Klasyfikacja wg klucza:
Generalka: 30, 24, 21, 19, 17, 15, 13, 11, 9, 7, 5, 4, 3, 2, 1. Etapy: 5,4,3,2,1


ERC - Kierowcy

# Kierowca suma flag flag flag flag flag flag
1. flag Lukyanuk Alexey 70 38
(1.)
32
(2.)
2. flag Solberg Oliver 66 26
(3.)
40
(1.)
3. flag Breen Craig 40 19
(4.)
21
(4.)
4. flag Basso Giandomenico 32 32
(2.)
5. flag Munster Grégoire 28 13
(7.)
15
(6.)
6. flag Lindholm Emil 27 9
(9.)
18
(5.)
7. flag Llarena Efrén 26 15
(6.)
11
(8.)
8. flag Pietarinen Eerik 24 24
(3.)
9. flag Tempestini Simone 19 19
(5.)
10. flag Heikkilä Mikko 13 13
(7.)
11. flag Marczyk Mikołaj 13 7
(10.)
6
(12.)
12. flag Mareš Filip 12 12
(8.)
13. flag Johnston Sean 10 10
(9.)
14. flag Jeets Raul 7 7
(10.)
15. flag Dinkel Dominik 6 3
(13.)
3
(13.)
16. flag Cais Erik 5 (37.) 5
(11.)
17. flag Re Alessandro 5 5
(11.)
18. flag Crugnola Andrea 5 5
(38.)
19. flag Rusce Antonio 4 4
(12.)
20. flag Gryazin Nikolay 3 3
(20.)
21. flag Mayr-Melnhof Niki 2 (23.) 2
(14.)
22. flag von Thurn und Taxis Albert 2 2
(14.)
23. flag Torn Ken 1 (18.) 1
(15.)
24. flag Griebel Marijan 1 1
(15.)
25. flag Kreim Fabian 1 1
R
(...) - zajęte miejsce. 

Oesowe zwycięstwa:

7 flag Solberg Oliver
6 flag Lukyanuk Alexey
3 flag Crugnola Andrea
1 flag Basso Giandomenico
1 flag Gryazin Nikolay
1 flag Breen Craig

ERC - Piloci

# Pilot suma flag flag flag flag flag flag
1. flag Eremeev Dmitriy 70 38
(1.)
32
(2.)
2. flag Johnston Aaron 66 26
(3.)
40
(1.)
3. flag Nagle Paul 40 19
(4.)
21
(4.)
4. flag Granai Lorenzo 32 32
(2.)
5. flag Louka Louis 28 13
(7.)
15
(6.)
6. flag Korhonen Mikael 27 9
(9.)
18
(5.)
7. flag Fernández Sara 26 15
(6.)
11
(8.)
8. flag Linnaketo Antti 24 24
(3.)
9. flag Itu Sergiu 19 19
(5.)
10. flag Arpiainen Henri 13 13
(7.)
11. flag Gospodarczyk Szymon 13 7
(10.)
6
(12.)
12. flag Bucha Radovan 12 12
(8.)
13. flag Kihurani Alexander 10 10
(9.)
14. flag Toom Andrus 7 7
(10.)
15. flag Mayrhofer Ursula 6 3
(13.)
3
(13.)
16. flag Žáková Jindřiška 5 (37.) 5
(11.)
17. flag Zanini Paolo 5 5
(11.)
18. flag Ometto Pietro Elia 5 5
(38.)
19. flag Farnocchia Sauro 4 4
(12.)
20. flag Aleksandrov Konstantin 3 3
(20.)
21. flag Welsersheimb Leopold 2 (23.) 2
(14.)
22. flag Ettel Bernhard 2 2
(14.)
23. flag Pannas Kauri 1 (18.) 1
(15.)
24. flag Winklhofer Pirmin 1 1
(15.)
25. flag Christian Frank 1 1
R
(...) - zajęte miejsce. 

ERC - Zespoły

# Zespół suma flag flag flag flag flag flag
1. Saintéloc Junior Team 111 43 68
2. Team MRF Tyres 95 38 57
3. Rally Team Spain 92 52 40
4. Estonian Autosport Junior Team 80 40 40
5. Drift Company Rally Team 57 29 28
6. LORAN s.r.l 32 32
7. RN Komponents 31 31
8. Orlen Team 30 13 17
9. TGS Worldwide OU 22 22
10. Brose Motorsport 20 9 11
11. ACCR Czech Rally Team I 19 19
12. Yacco ACCR Team 16 16
13. Pravia Autocompetición 15 15
14. Gass Racing 12 12
15. BRR Baumschlager Rallye & Racing Team 7 7
= Érdi Team Kft. 7 7
17. F.P.F. Sport 5 5
= Sporta klubs Autostils Rally Team 5 5
19. Plon Rally Team 4 4
20. Motorsport Ireland Rally Academy 3 3
= Pole Promotion 3 3
22. Napoca Rally Academy 2 2
23. Mol Racing Team 1 1

 


ERC1 Junior

# Zespół suma flag flag flag flag flag flag
1. flag Solberg Oliver 80 40
(1.)
40
(1.)
2. flag Munster Grégoire 49 24
(4.)
25
(3.)
3. flag Lindholm Emil 48 18
(5.)
30
(2.)
4. flag Llarena Efrén 48 26
(3.)
22
(4.)
5. flag Marczyk Mikołaj 34 15
(6.)
19
(6.)
6. flag Tempestini Simone 30 30
(2.)
7. flag Cais Erik 28 9
(9.)
19
(5.)
8. flag Dinkel Dominik 26 13
(7.)
13
(7.)
9. flag Battistolli Alberto 22 11
(8.)
11
(8.)
10. flag Kreim Fabian 3 3
R
11. flag Devine Callum 1 R 1
R

Oesowe zwycięstwa:

17 flag Solberg Oliver
3 flag Tempestini Simone
2 flag Llarena Efrén
1 flag Kreim Fabian
1 flag Munster Grégoire
1 flag Marczyk Mikołaj
(...) - zajęte miejsce. 

Abarth RC

# Zespół suma flag flag flag flag flag flag
1. flag Rada Martin 30 30
(1.)
1. flag Mabellini Andrea 30 30
(1.)
R
3. flag Gobbin Roberto 24 24
(2.)