Rajd SardyniiRajd Sardynii 2018RAJDYWRC

Różnica tak mała, że trzeba przecierać oczy! – OS19 Rajd Sardynii 2018

Różnica tak mała, że trzeba przecierać oczy! – OS19 Rajd Sardynii 2018

Za nami przedostatni odcinek specjalny rajdu, a Thierry Neuville wygrał go o pół sekundy! To oznacza, że przed Power Stage przewaga Sebastiena Ogiera wynosi nie mniej, nie więcej, a 0,8 sekundy! O porażce jednego z nich może zadecydować dosłownie najmniejszy błąd, a o zwycięstwie przebłysk geniuszu.

Z tyłu Andreas Mikkelsen oszczędza opony na Power Stage. Słuszna strategia biorąc pod uwagę to, że Norweg nie ma już za wiele do stracenia w generalce. Podobną zagrywkę zdaje się stosować Teemu Suninen. Hayden Paddon na dobre uciekł od Madsa Ostberga, a Ott Tanak ponownie pokazuje dobre tempo na niedzielnych odcinkach. Wielka szkoda, że Estończyk zakończył rywalizację w poprzednich dniach przez problemy z samochodem.

Sebastien Ogier dojechał na metę i odjechał dalej zanim Colin Clark zdołał zamienić z nim choćby słowo. Bardzo interesująca sytuacja, ponieważ Seb odjechał bez karty drogowej! Z tego co wiemy, Ott Tanak wziął ją od porządkowego z mety i przekaże Ogierowi na dojazdówce. Ależ to by była historia, gdyby 5-krotny mistrz świata zawalił swój rajd przez taki błąd!

Wyniki – OS19 Rajd Sardynii 2018

OS19 Rajd Sardynii
wrc.com

Wyniki – OS19 Rajd Sardynii 2018 w WRC2 – KLIK!

Komentarze

Tagi
Pokaż więcej

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku. Odpowiedzialny za realizację projektu "Typer RSMP 2018 by Rallypl.com". Student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. E-mail: oktawian@rallypl.com
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close