GTsimracingWIRTUALNEWYŚCIGI

Simracer spełnia swoje marzenia za kierownicą Lamborghini GT3

W październiku Kamil Franczak odebrał swoją nagrodę za zwycięstwo w SRO E-SportGT Series. Na włoskim torze Adria International Raceway Polak wsiadł do  Lamborghini Huracan GT3 Evo mistrzowskiej ekipy tegorocznej serii GT World Challenge Europe – FFF Racing. I zaimponował wszystkim świadkom tych testów.

Dzięki zwycięstwu w pierwszych w historii cyfrowych rozgrywek organizowanych tuż przy najbardziej prestiżowej serii wyścigowej GT3 w Europie reprezentant DV1 TRITON Racing miał okazję zwiedzić fabrykę i muzeum marki spod znaku złotego byka. To był przedostatni krok przed wejściem za kierownicę wyczynowego modelu.

Spośród trzech najlepszych kierowców sezonu Kamil okazał się bezkonkurencyjny na testach przeprowadzonych przez inżynierów Lamborghini na torze Imola. Po jazdach drogowym Huracanem na Polaka czekała główna nagroda – testy samochodu GT3.

Do jazd przygotowano mistrzowski samochód o numerze #563 zespołu FFF Racing, który zgarnął w tym roku najważniejsze tytuły w GT World Challenge Europe. Dodatkowo w bliźniaczym samochodzie swoje okrążenia w tym samym czasie pokonywał mistrz azjatyckiej Formuły 3 2019, a później zwycięzca FIA Motorsport Games – Ukyo Sasahara.

Jak Kamil poradził sobie z ponad 500-konną maszyną na tle utalentowanego rywala?

O tym przekonacie się oglądając specjalny materiał przygotowany w trakcie tych testów:

Niesamowita historia Kamila Franczaka! Wygrał E-sportowe zawody, w nagrodę dostał jazdę Lamborghini

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close