WIRTUALNE

Weź udział w FIA Motorsport Games 2021!

Weź udział w FIA Motorsport Games 2021!

W dniach 29-31 października 2021 r. w Marsylii odbędą się drugie FIA Motorsport Games, organizowane przez Międzynarodową Federację Samochodową FIA. Jest to wyjątkowe, multidyscyplinarne wydarzenie, w którym kierowcy rywalizują broniąc swoich barw narodowych. Pierwsza edycja Igrzysk miała miejsce w 2019 roku w Rzymie. Wówczas w 6 konkurencjach zmierzyli się reprezentanci aż 49 krajów. Polacy wzięli udział w 3 pucharach: Karting Slalom, Digital i GT. W Pucharze GT reprezentanci Polski PZM: Artur Janosz i Andrzej Lewandowski wywalczyli wtedy srebrny medal.

Tak jak w 2019 roku, Polski Związek Motorowy planuje zgłosić do udziału reprezentację Polski. Tym razem, organizatorzy spodziewają się reprezentantów ze 100 krajów, którzy zmierzą się w aż 18 konkurencjach: GT, Touring Car, Endurance, GT Sprint, F4, Digital, Karting Sprint Sr, Karting Sprint Jr, Karting Endurance, Auto Slalom, Karting Slalom, Drifting, Rally2, Historic Rally, Cross Car Jr, Rally4, Historic Regularity Rally, Cross Car Sr. W poniższych prezentacjach można znaleźć szczegóły każdej konkurencji:

Ogólna prezentacja, Szczegóły konkurencji FIA Motorsport Games 2021

Zapraszamy zainteresowanych udziałem w drugich Igrzyskach Sportów Motorowych do kontaktu, do dnia 1 marca, z p. Tomaszem Kowalskim z Biura Sportu i Turystyki Zarządu Głównego PZM pod adresem: autosport@pzm.pl lub pod numerem telefonu 22 542 01 16.


Źródło: PZM
Wirtualne zmagania na Rallypl – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *