simracingWIRTUALNE

Czas na Grande Finale! Już w ten weekend ostatnie wyścigi!

Przed nami finałowe wyścigi serii CANAL+ DTM & GT3 Series, które odbędą się na belgijskim torze SPA.

Już w najbliższy weekend samochody klasy DTM oraz GT3 po raz ostatni wyjadą na wirtualny tor. Uczestnicy serii simracingowej spotkają się na belgijskim torze w Spa, który jest jednym z najdłuższych w minionych zawodach. Długość trasy przekracza siedem kilometrów, a długa seria prostych w pierwszych sektorach pozwala na osiąganie niemałych prędkości. Co ciekawe, tegoroczna seria prawdziwych wyścigów DTM rozpocznie się właśnie na tym obiekcie.

Informacje o torze

Lokalizacja: Belgia, Stavelot
Długość: 7.004 km
Ilość zakrętów: 20
Serie korzystające z toru: Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, World Endurance Championship, Blancpain Endurance Series, Porsche Supercup oraz WTCR

Dzisiejszy wyścig rozpocznie się o godzinie 18:30 i będzie go można oglądać na antenie nSport+. Dla fanów czterech kółek, którzy chcą obejrzeć zawody w internecie, zapraszamy na stronę nSport+ na Facebooku. Seria wyścigów jest realizowana wspólnie przez agencję gamingową Fantasyexpo i Republic of Simracers. Wszystkie szczegóły oraz możliwość zapisania się do zawodów dostępne są na stronie www.republicofsimracers.com.

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close