simracingWIRTUALNE

1 runda eSports WRC 2021 – Rajd Monte-Carlo – Podsumowanie

1 runda eSports WRC 2021 – Rajd Monte-Carlo – Podsumowanie

1 runda eSports WRC 2021 padła łupem Samiego-Joe. Libański nastolatek, reprezentujący w tym sezonie Seventh Gear eSport Club, ukończył Raljd Monte-Carlo z czasem 15 minut 18.454 sekundy. Miał prawie sześć sekund przewagi nad dwukrotnym mistrzem eSportowym – Nexlem. Jadąc dla ekipy Race Clutch, Nexl stanął na drugim stopniu podium, przed kolegą z zespołu, Izamusingą. Ten stracił z kolei następne 12 sekund do Samiego-Joe.

To był weekend dominacji dla Race Clutch, w którym czterech kierowców ukończyło zawody w pierwszej piątce. W klasyfikacji zespołowej zespół ma dwa punkty przewagi nad Seventh Gear, które zgarnęło też punkty za szóste miejsce Mihalo. Trzecie miejsce w tabeli zamyka Williams eSports. Zespół Williamsa wyglądał świetnie w debiucie, zajmując trzy z dziesięciu miejsc w TOP10. Botti Jr. a miejscu ósmym, Joona P.  na dziewiątym. Na dziesiątym Josh Fox. eSports WRC wraca w dniach 19-22 lutego, kiedy sezon przenosi się na zaśnieżone drogi Rajdu Szwecji.


WRC.COM
Wirtualne zmagania na Rallypl – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *