Typer by Rallypl.comTyper RSMPTyper RSMP 2019

Podsumowanie Typera RSMP 2019

Wraz z końcem Rajdu Dolnośląskiego zakończyliśmy zmagania w ramach Typera RSMP 2019. Rok temu ta inicjatywa ruszała jako zabawa tylko dla członków grupy Rallypl Team. Teraz jest ona ogólnodostępna dla użytkowników naszej strony. W tym roku razem z nami typowało 87 osób! Na przestrzeni siedmiu rund Mistrzostw Polski typowaliście swoje wyniki, aby na koniec wyłoniona została najlepsza trójka. Należą do niej:

1. Sebastian Qhta- 93 pkt.
2. Michu_JR – 89 pkt.
3. Mikolaj Sobol – 86 pkt

Gratulujemy!

Jednakże nagrodą w Typerze Rallypl jest nie tylko satysfakcja! Stec Rally Team oraz BTH Rally Team ufundowali fantastyczne nagrody dla najlepszych typerów. Są to fantastyczne statuetki, a także nagrody pieniężne. Bardzo dziękujemy fundatorom nagród – to dzięki Wam ta zabawa nabrała dodatkowego smaczku 😄

W przyszłym roku wracamy ze zdwojoną siłą i nowymi pomysłami! Jednakże Typer jest przede wszystkim dla Was, więc jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie!

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close