RALLYCROSSWORLD RX

Runda World Rallycross Championship we Francji odwołana!

Runda World Rallycross Championship we Francji odwołana!

Niestety, kolejna impreza w świecie motorsportu zostaje odwołana na skutek panującej pandemii covid-19. Tym razem ofiarą pada francuska runda World Rallycross Championship. Pierwotnie była ona zaplanowana na termin 5-6 września. Areną zmagań miało być jak zwykle Loheac. Niestety, organizatorzy podjęli decyzję, aby całkowicie odwołać zmagania. Jako powód podaje się oczywiście troskę o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w funkcjonowanie WRX.

W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na stronie Facebookowej FIA World Rallycross Championship czytamy, że rozważane były rozmaite opcje zorganizowania tych zawodów. Niestety żadna z nich nie była logistycznie możliwa do zrealizowania. Niemożliwe jest także pewne ustalenie innego terminu w 2020 roku. Z tego względu zawody zostały odwołane całkowicie. Kibice, którzy zdecydowali się kupić bilety na to wydarzenie, będą mogli liczyć na zwrot pieniędzy.

FIA WORLD RX OF FRANCE CANCELLED In light of continued health concerns regarding COVID-19 (Coronavirus), the organiser…

Opublikowany przez FIA World Rallycross Championship Czwartek, 21 maja 2020

Tagi

Oktawian Sadlak

Jestem redaktorem serwisu od sierpnia 2017 roku. Motorsportem interesuję się odkąd pamiętam. Mój konik to Formuła 1 oraz karting. | Kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close