RALLYCROSSWORLD RX

Runda World Rallycross Championship we Francji odwołana!

Runda World Rallycross Championship we Francji odwołana!

Niestety, kolejna impreza w świecie motorsportu zostaje odwołana na skutek panującej pandemii covid-19. Tym razem ofiarą pada francuska runda World Rallycross Championship. Pierwotnie była ona zaplanowana na termin 5-6 września. Areną zmagań miało być jak zwykle Loheac. Niestety, organizatorzy podjęli decyzję, aby całkowicie odwołać zmagania. Jako powód podaje się oczywiście troskę o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w funkcjonowanie WRX.

W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na stronie Facebookowej FIA World Rallycross Championship czytamy, że rozważane były rozmaite opcje zorganizowania tych zawodów. Niestety żadna z nich nie była logistycznie możliwa do zrealizowania. Niemożliwe jest także pewne ustalenie innego terminu w 2020 roku. Z tego względu zawody zostały odwołane całkowicie. Kibice, którzy zdecydowali się kupić bilety na to wydarzenie, będą mogli liczyć na zwrot pieniędzy.

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *