MPRC (3) - 2019RALLYCROSS

Cywiński walczy z czasem! – Problemy lidera MPRC

Dwie pierwsze rundy przyniosły nam niespodziewanego lidera klasyfikacji grupy SuperCars. Po dwóch z rzędu zwycięstwach jest nim Maciej Cywiński. Niestety start kierowcy Citroena C4 podczas w nadchodzących zawodach w Słomczynie stoi pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu problemów z samochodem.

Maciek wygrał deszczowy finał w Toruniu, jednak po zawodach okazało się, że jego Citroen C4 nie ma kompresji na dwóch cylindrach i potrzebna jest wymiana głowicy. Z tego powodu start Cywińskiego nie jest pewny.

Lider grupy SuperCars robi co może, aby rozwiązać problem, jednak jakiekolwiek dodatkowe komplikacje najpewniej będą oznaczać, że nie zobaczymy go w Słomczynie.

Patronite

Maciek Cywiński:

– Po zawodach w Toruniu okazało się, że na dwóch cylindrach nie ma kompresji i pojawiły się jeszcze problem z głowicą. We wtorek lecę do Londynu po głowicę, wracam w środę i w czwartek składamy samochód. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to wystartuje, jeśli jednak pojawią się jakiś niespodziewane problemy to zabraknie mnie podczas trzeciej rundy.

Artur Jasiński

Pomysłodawca, założyciel, redaktor naczelny portalu.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *