Rajd ŚwidnickiRajd Świdnicki 2019RAJDYRSMP

Zbroja w DS3 R3 na Świdnickim!

Tomasz Zbroja poinformował na swoich mediach społecznościowych że w Rajdzie Świdnickim Krause wystartuje za kierownicą Citroëna DS3 R3 MAX. Na prawym fotelu zasiądzie Jakub Wróbel.

 Wybiegamy trochę przed organizatorów Rajd Świdnicki-KRAUSE, którzy dzisiaj opublikują oficjalną listę zgłoszeń do pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Chciałbym Was poinformować, że w Klasie 3 będę reprezentował zespół GO+ Cars za kierownicą Citroëna DS3 R3 Max. Na prawym fotelu zasiądzie mój przyjaciel i genialny pilot Jakub Wróbel. Do zobaczenia na odcinkach specjalnych już za 10 dni 😊!!
Dla zespołu GO+ Cars to będzie rajdowy tydzień, dzień przed rozpoczęciem Rajdu Świdnickiego, Grzegorz Olchawski wraz z Łukaszem Wrońskim wystartują na odcinkach 28. Historic Vltava Rallye, drugiej rundzie FIA European Historic Sporting Rally Championship. Obie załogi będą obsługiwane przez niezmiennie niezawodny serwis Poland Rally Point. Będziemy się wzajemnie dopingowali na odległość – trzymajcie kciuki za cały zespół 👏😉! – napisał Tomasz Zbroja

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close