RAJDYRSMP

Wróblewski w i20 R5 ze wsparciem Orlenu!

Kacper Wróblewski oraz Orlen Team poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych o dołączeniu Kacpra Wróblewskiego do Orlen Team.

W krótkim filmiku Mistrz Polski w „ośce” z sezonu 2018 potwierdził że w sezonie 2019 wystartuje w RSMP za kierownicą Hyundaia I20 R5. Według nieoficjalnych informacji będzie to samochód którym Sebastian Frycz rywalizował w 47. Rajdzie Świdnickim Krause.

Ciężko opisać jakie właśnie towarzyszą mi emocje 😍😍😍 Jedno jest pewne – wkraczam w niesamowity etap swojej kariery…

Opublikowany przez Kacper Wróblewski "Wróbel Rally Team" Środa, 22 maja 2019

W sezonie 2018 Kacper Wróblewski z Jackiem Spentanym na prawym fotelu rywalizowali w Peugeocie 208 R2. Podczas ubiegłorocznej kampanii Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Wróblewski toczył zacięta walkę z Jackiem Jureckim. Ostatecznie Kacper Wróblewski i Jacek Spętany zdobyli Mistrzostwo Polski w klasyfikacji aut 2WD i klasie 4.

Kacper Wróblewski i Jacek Spentany Mistrzami Polski w 2WD i klasie 4!

Podczas Rajdu Polski Kacper Wróblewski oraz Jacek Spętany dachowali na piątym odcinku specjalnym. Pilot Wróblewskiego musiał zostać zabrany przez pogotowie.

Gruba rolka Wróblewskiego na OS5 – Rajd Polski 2018

 

Więcej wkrótce…

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close