Rajd SardyniiRajd Sardynii 2018RAJDYWRCWRC2

Kajto ponownie z problemami, Pieniążek szybki! – OS11 i OS12 Rajd Sardynii 2018 (WRC2)

Wyniki OS11 Rajd Sardynii 2018 (WRC2)

Veiby kontynuuje świetną jazdę i wygrywa 11 odcinek specjalny, a Łukasz Pieniążek notuje bardzo dobry, trzeci czas! Problemy miał za to Stephane Lefebvre, który odpadł z rywalizacji na skutek uszkodzonego zawieszenia, oddając pierwszą pozycję. Niestety, Kajetan Kajetanowicz nie może zaliczyć Rajdu Sardynii do udanych. 10 czas ze stratą ponad minuty do najszybszego zawodnika w klasie. Powodem tak kiepskiej dyspozycji 3-krotnego Mistrza Europy są problemy z hamulcami.

OS11 i OS12 Rajd Sardynii
wrc.com

Wyniki OS12 Rajd Sardynii 2018 (WRC2)

Łukasz Pieniążek notuje drugi czas, 10 sekund za Veibym, który byłby prawdopodobnie niekwestionowanym liderem, gdyby nie wczorajsze problemy… ale nie gdybajmy 😉 Kłopoty dotknęły też Andolfiego, który zajmował 3 pozycję w klasyfikacji generalnej przed startem tego odcinka. Tym samym Łukasz wskakuje na 7 pozycję. Kajetan Kajetanowicz stracił na tej próbie PONAD 4 MINUTY. Dalszy ciąg problemów z poprzedniego odcinka, które uniemożliwiają jakąkolwiek jazdę w tempie rajdowym.

OS12 Rajd Sardynii
wrc.com

Wyniki OS11 Rajd Sardynii 2018 w WRC – KLIK!

Wyniki OS12 Rajd Sardynii 2018 w WRC – KLIK!

Patronite

Profil kierowcy:
Kajetan Kajetanowicz

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie