Rajd PortugaliiRajd Portugalii 2018RAJDYWRC

Meeke: Zamierzamy atakować od samego początku

Kris Meeke przed Rajdem Portugalii

Meeke: Zamierzamy atakować od samego początku

Kris Meeke, który zajmuje aktualnie szóste miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu po pięciu rozegranych rundach, przed Vodafone Rallye de Portugal zapowiada walkę o najwyższe miejsca.

Po dwóch szutrowych rajdach w Meksyku i Argentynie, wiemy że dokonaliśmy znacznego postępu w naszym Citroenie C3 WRC na tej nawierzchni. Portugalia będzie kolejnym wyznacznikiem czy wszystko idzie w dobrą stronę. Zamierzamy atakować od samego początku, gdyż wszystkie odcinki specjalne będą takie same jak w tamtym roku. Chcemy również dobrze wykorzystać naszą szóstą pozycję na trasie do piątkowego etapu. Bardzo podoba, mi się ten rajd i mamy wielkie oczekiwania przed nim  – powiedział Meeke

Wybrane dla Ciebie

Brytyjczyk zna smak zwycięstwa w tej prestiżowej imprezie. Kierowca Citroena nie miał sobie równych na oesach w okolicach Fafe w 2016 roku.

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz także
Close