RAJDYWRC

Ogier kończy karierę, Rovanpera do M-Sportu, czyli plotki transferowe

Ogier kończy karierę, Rovanpera do M-Sportu, czyli plotki transferowe

Wobec gorszej dyspozycji w tym sezonie, coraz częściej zaczynają pojawiać się plotki dotyczące zakończenia kariery przez Sebastiena Ogiera. Sam Mistrz Świata ogłosił już, że nie będzie starał się gonić Loeba i po sezonie 2020 pożegna się z rajdami. Teraz jednak estoński portal delfi.ee dotarł do informacji, iż kierowca Citroena miałby wcześniej „zawiesić kask na kołek”.

Zresztą to nie jedyna interesująca informacja jaką podali Estończycy. Podobno nadzieję na odświeżenie składu ma tez Toyota. Mimo podium w Niemczech, nie da się ukryć, że Meeke i Latvala spisują się poniżej oczekiwań w przekroju całego sezonu. Wątpliwości co do ich potencjału w nadchodzących rajdach zdaje się mieć także Tommi Makkinen, który ponoć zwraca się w kierunku Daniego Sordu i Elfyna Evansa. Hiszpan i Walijczyk mieliby wspomóc Otta Tanaka w przyszłym sezonie.

Do tej pory głównym kandydatem do fotelu w Toyocie był Kalle Rovanpera. Jednak w kwestii syna Harriego Rovanpery, też nastąpił zwrot akcji, bowiem Fin znalazł się w kręgu zainteresowania M-Sportu. Zespół Richa Millenera podobno szykuje pięcioletni kontrakt dla kierowcy Skody. Jeśli do tego równania dodamy fakt, że optymistycznie w kwestii sprowadzenia Tanaka do Cumbrii wypowiadał się Malcolm Wilson, to przetasowania na przyszły sezon mogą być bardzo interesujące.

źródło: delfi.ee
Profil kierowcy:
Sebastien Ogier
Tagi

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close