Rajd ArktycznyRajd Arktyczny 2021RAJDYWRC

Ekström wpadł w zaspę pożyczonym autem! Bajeczne warunki w Rovaniemi!

Ekström wpadł w zaspę pożyczonym autem! Bajeczne warunki w Rovaniemi!

Trwa zapoznanie z trasą drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata – Rajdu Arktycznego Finlandii 2021. Warunki na trasie rajdu są bajeczne i śniegu z całą pewnością nie zabraknie. Mamy dla was garść informacji i zdjęć prosto z Finlandii i okolic Rovaniemi!

Przygody Mattiasa Ekströma na zapoznaniu

Mattias Ekström pożyczył auto swojej mamy na zapoznanie z trasą i… wpadł w. zaspę! Jednak dzięki pomocy kibiców i innych zawodników, m.in Emila Lindholma, zdołał wrócić na drogę!

Bajeczne warunki na trasie rajdu!

Zespoły WRC publikują już pierwsze zdjęcia z trasy drugiej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata. Toyota Gazoo Racing WRC pokazała, jak wyglądają warunki na trasie w okolicach Rovaniemi! Trzeba przyznać, że bardzo dawno nie mieliśmy takiej rundy WRC, żeby powstały tak duże bandy śnieżne! Oprócz tego lokalni fotografowie opublikowali zdjęcia z oesów.

Załogi WRC spotkały się ze Świętym Mikołajem

Wczoraj został zorganizowany event, gdzie załogi WRC spotkały się ze Świętym Mikołajem! Oprócz tego ekipy z czołówki miały też okazję pojeździć gokartem na lodzie. Zawodnicy mieli też przyjemność pojechać w psim zaprzęgu oraz być ciągniętym na saniach przez renifera!

Problemy Adriana Chwietczuka i Jarosława Barana na testach przed Rajdem Arktycznym Finlandii 2021

Adrian Chwietczuk i Jarosław Baran testowali we wtorek przed Rajdem Arktycznym Finlandii 2021. Jednakże nie ustrzegli się oni błędów. Na opublikowanej galerii zdjęć z testów na profilu Adriana Chwietczuka na Facebooku widzimy zdjęcie, gdzie to Skoda Fabia R5 „wisi” na bandzie śnieżnej.


Strona internetowa WRC – KLIK!

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *