AKTUALNOŚCI WRCRAJDYWRC

Wilson ma nadzieję na powrót Ogiera do M-Sportu w 2021 roku!

Szef zespołu M-Sport – Malcolm Wilson podziękował Sebastienowi Ogierowi za ostatnie dwa lata współpracy. Francuz z zespołem M-Sportu zdobył dwa razy mistrzostwo świata. W tym tygodniu odbyła się impreza w siedzibie brytyjskiego zespołu gdzie oficjalnie pożegnano francuską załogę.

Bez nich będzie ciężko. Wszyscy wiedzą, jak bardzo cieszyliśmy się z tego co zrobili Sébastien i Julien w ciągu ostatnich dwóch lat, wygraliśmy tytuł Konstruktorów i dwa razy mistrzostwa świata. Nie ulega wątpliwości, że będę za nimi tęsknił, byli wyjątkowymi ludźmi i na pewno będziemy też tęsknić za ich wynikami, ale na pewno będziemy za nimi tęsknić jako ludźmi, ponieważ są niesamowitymi facetami – powiedział Malcolm Wilson

W przyszłym sezonie Sebastien Ogier będzie reprezentować barwy Citroëna. Francuz podpisał kontrakt z Citroënem na dwa kolejne sezony. W zeszłym tygodniu Ogier miał testy z Citroënem w Portugalii. Malcolm Wilson wyraził nadzieję, że Sebastien Ogier wróci do jego zespołu w 2021 roku.

Życzę im powodzenia. Może nie wszystkich sukcesów osiągniętych w tych latach i naprawdę mam nadzieję, że powrócą do nas w 2021 roku – zakończył Malcolm Wilson

Profil kierowcy:
Sebastien Ogier
Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close