AKTUALNOŚCI WRCRAJDYWRC

Tidemand w M-Sporcie? Nowy pilot Evansa!

Jak poinformowała oficjalna strona Rajdowych Mistrzostw Świata – wrc.com Pontus Tidemand może zostać trzecim kierowcą M-Sportu. Co ciekawe Malcolm Wilson przez ostatnie miesiące mówił że jeśli jego zespół będzie jeździł w przyszłym sezonie w mistrzostwach świata to wystawi tylko dwa auta. Wydaje się że Pontus Tidemand wchodzi do brytyjskiego zespołu ze sporym wsparciem finansowym. Szwed dzisiaj poinformował że rozstaje się z Even Management i że wkrótce ogłosi swoje plan na przyszły sezon. Wygląda na to że „Silly Season” dobiega końca.

W artykule na wrc.com dowiadujemy się również że Elfyn Evans od przyszłego roku będzie miał nowego pilota. Będzie nim były „umysłowy” Craiga Breena – Scott Martin. Poprzedni pilot Evansa – Daniel Barritt będzie dyktował od nowego sezonu dla juniora Toyoty – Takamato Katsuty który w przyszłym sezonie zaliczy sześć startowa w ramach WRC2 w Fordzie Fiesta R5.

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Zobacz także

Close
Close
Close