AKTUALNOŚCI WRCGRY

Dirt Rally 2.0 zapowiedziany!

Dzisiaj Codemasters zapowiedziało drugą część Dirt Rally. Gra ta będzie nazywała się po prostu Dirt Rally 2.0. Premiera zaplanowana jest na 26 lutego przyszłego roku.

Codemasters wyraźnie komunikowało że już niedługo coś ogłoszą wystawiając takie posty jak ten :

Również w sierpniu  Phill Mill wstawił na swojego Twittera zdjęcie w studiu nagraniowym Codemasters gdzie nagrywa kwestie do nowej (jeszcze niezapowiedzianej gry Codemasters). Co więcej Phill Mill dodał że dopiero za sześć tygodni gra zostanie ujawniona (Tweet został dodany 8 sierpnia a następnie szybko zniknął)

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej Gry będziemy mieli do dyspozycji sześć rajdów. Będą to trasy w : Nowej Zelandii, Argentynie, Hiszpanii, Polsce, Australii i USA. Oprócz tego w nowej grze od  „Mistrzów Kodu” będziemy mogli jeździć po wszystkich torach  Rallycrossowych jakie są w kalendarzu World RX oraz będziemy mieli do dyspozycji licencjonowane auta z Rallycrossowych Mistrzostw Świata.

Poniżej prezentujemy pierwsze Screenshoty z Dirt Rally 2.0 oraz Trailer.

Dirt Rally 2.0

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Close