RAJDYTMTM GłubczyceTM Głubczyce 2021

Wirtualna lista zgłoszeń i harmonogram 3. Rajdu Ziemi Głubczyckiej – 2. Rundy MARTEN Tarmac Masters 2021!

Wirtualna lista zgłoszeń i harmonogram 3. Rajdu Ziemi Głubczyckiej – 2. Rundy MARTEN Tarmac Masters 2021!

Organizatorzy opublikowali regulaminy uzupełniające dla RO i SKJS w ramach 3. Rajdu Ziemi Głubczyckiej – 2. Rundy MARTEN Tarmac Masters 2021! Zawody rozegrane będą 8-9 maja w powiecie głubczyckim (woj. opolskie). Zainteresowanie standardowo jest ogromne. Chęć udziału w zawodach na ten moment zgłosiło ponad 150 załóg. Oczywiście do rywalizacji może wrócić już Super-KJS. Wszystko zależy jednak od tego, jak rozwinie się sytuacja z obostrzeniami w kraju.

Druga runda MARTEN Tarmac Masters 2021 to dwa oesy, powtórzone w trzech niedzielnych pętlach. Próba Galmet licząca sobie 8,4 kilometra (4,2 dla SKJS) poprzedza oes Browar, niespełna kilometr krótszy (7,5 kilometra, 4 dla SKJS). W sobotę, 8 maja, kierowcy zarówno RO jak i SKJS zmierzą się z Odcinkiem Super Specjalnym Słodownia, o długości 1,1 kilometra. Łącznie dla kierowców RO przygotowano 47,7 kilometra ścigania. Z kolei 24,6 kilometra to dystans, jaki pokonają zawodnicy w Super-KJS.

Lista zgłoszeń RO

Na ten moment na liście w klasie PRO znajdują się cztery zgłoszenia. W tej kategorii rywalizować będą Grzegorz Grzyb, Adrian Chwietczuk, Mariusz Zapała i Maciej Lubiak. W klasie PRO 1 widnieje 19 zgłoszeń. Pośród zgłoszeń znajdują się m.in. Łukasz Byśkiniewicz, Dariusz Poloński, Agnieszka Załęcka oraz Jacek Sobczak w swoim Porsche
911 rgt. Najliczniejszą klasą ma być klasa PRO 2, gdzie znajduje się aż 30 zgłoszeń. Znajdziemy tam załogi startujące m.in. w samochodach klasy R2. Na trasie pojawią się także przedstawiciele klasyfikacji C2 Cup, samochodów historycznych, klasy PRO 3 i PRO 4, a także aż siedem załóg w klasyfikacji Rally4. Łącznie w RO na ten moment zgłoszone jest 88 załóg.

Najliczniejsza klasa – PRO 2 (30 zgłoszeń)
Najmniej liczne klasy – Histo, PRO4 (2 zgłoszenia)

Pełna wirtualna lista zgłoszeń – KLIK!

Lista zgłoszeń SKJS

W SKJS chęć udziału zgłosiło 68 załóg. W klasyfikacji TM 1 swój udział potwierdziło 15 załóg, wśród których górują te korzystające z samochodów marki Subaru. Aż 8 z nich wystąpi właśnie w samochodach Subaru, a na starcie staną również 3 samochody BMW oraz 4 egzemplarze Mitsubishi. Najliczniejszą klasą ma być tutaj klasyfikacja TM 2, w której widnieje aż 21 zgłoszeń. W TM 3 chęć udziału zgłosiło 13 załóg, w TM 4 osiem, a najmniej zgłoszeń widnieje w klasie TM5 – cztery załogi. W Głubczycach wystąpią również załogi startujące w klasie C2CUP, do której zgłosiło się sześć załóg.

Najliczniejsza klasa – TM2 (21 zgłoszeń)
Najmniej liczna klasa – TM5 (4 zgłoszenia)

Pełna wirtualna lista zgłoszeń – KLIK!

Harmonogram dla RO

Tarmac Masters

Harmonogram dla SKJS

Tarmac Masters


Strona internetowa Tarmac Masters – KLIK!
Tarmac Masters na Rallypl – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *