RAJDYRSMP

Vaidotas Žala: ,,Gdybym chciał nauczyć się szybko jeździć po asfalcie – z dumą przyjeżdżam do Polski.”

Vaidotas Žala: ,,Gdybym chciał nauczyć się szybko jeździć po asfalcie – z dumą przyjeżdżam do Polski.”

 

Triumf w klasyfikacji generalnej Rally Žemaitija odniósł jakże szybki Vaidotas Žala jadący wraz z Andrisem Malniaksem Škodą Fabią R5, Litwin podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat tempa oraz jazdy polskich załóg na tamtejszych szutrach. Do zawodnika zespołu Agrorodeo Racing ze stawki duetów startujących w cyklu ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski najmniej stracili reprezentanci Orlen Teamu w postaci Mikołaja Marczyka i Szymona Gospodarczyka. W litewskim czempionacie także nie zabrakło akcentów w wykonaniu naszych rodaków. Do mety z drugim rezultatem w klasie LARČ 6 dojechali Krzysztof Bubik i Adrian Sadowski natomiast Hubert Laskowski z Adamem Jarosem zainaugurowali nowy sezon również od drugiej pozycji tylko, że w klasie LARČ 4.

Vaidotas Žala jasno przyznał jak spostrzega stawkę ProfiAuto RSMP przy okazji dodając jedną małą ciekawostkę, której o powodzenie z całą pewnością jesteśmy dobrej myśli.

Vaidotas Žala

,,Na pewno są dobrzy. Jedynym sposobem na poprawę jest jazda po szutrze w ostrej konkurencji. Zapraszamy naszych polskich kolegów na inne litewskie rajdy. Z drugiej strony gdybym chciał nauczyć się szybko jeździć po asfalcie – z dumą przyjeżdżam do Polski :)”

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *