RAJDYTor Modlin Rally ShowTor Modlin Rally Show 2020

Tor Modlin Rally Show zakończy rajdowy sezon w Polsce!

Tor Modlin Rally Show zakończy rajdowy sezon w Polsce!

Jak wczoraj poinformowano za pośrednictwem mediów społecznościowych – w grudniu zostanie rozegrany Tor Modlin Rally Show! Organizatorem wydarzenia jest m.in Leszek Kuzaj oraz cała ekipa związana z Torem Modlin. Na zawodników będzie czekało od 8 do 9 odcinków specjalnych! Jak przyznał Leszek Kuzaj, jednym ograniczeniem jest liczba załóg które mogą wystartować w tej imprezie.

Oprócz Tor Modlin Rally Show zostanie rozegrane Kryterium Toru Modlin. Jak dowiedziała się redakcja rallypl.com od Toru Modlin impreza jest zaplanowana na 12 Grudnia. Całość ma być transmitowana w internecie, a może też w Telewizji!

Rajd Barbórka Warszawska 2020 odwołany

W tym roku ze względu na pandemie związaną z koronawirusem, kultowy Rajd Barbórka Warszawska został odwołany.

Daniel Siemczuk – dyrektor Rajdu Barbórka

To bardzo trudna chwila. Ciężko nam wszystkim wyobrazić sobie koniec roku bez Rajdu Barbórka. Jednak rozumiemy, jakie zagrożenie niesie ze sobą spotkanie tak wielu osób w jednym miejscu. Nie mówię o kibicach, ponieważ ich udział w imprezie i tak wykluczają obecne przepisy, ale o zawodnikach, całych zespołach i rzeszy ludzi zaangażowanych w organizację Barbórki. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby spotkać się z Wami na Bemowie czy Karowej, ale ostatecznie zmuszeni byliśmy do podjęcia tej trudnej decyzji.”

Prawdopodobnie z tego powodu powstanie nowa inicjatywa Leszka Kuzaja i Toru Modlin! Odcinek specjalny na Torze Modlin znajdował się w harmonogramie ostatnich Barbórek Warszawskich. Tym razem powstanie osobna inicjatywa!

Informacje o Tor Modlin Rally Show bardzo ciepło przyjęli kibice. Choć impreza prawdopodobnie odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, fani rajdowi będą mieli przecież dostęp do transmisji na żywo w internecie! Wkrótce organizatorzy Tor Modlin Rally Show mają wydać oficjalny komunikat.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *