RAJDYTor Modlin Rally ShowTor Modlin Rally Show 2021

Tor Modlin Rally Show z kibicami

Tor Modlin Rally Show z kibicami

Nie milkną echa informacji o ponownej organizacji Tor Modlin Rally Show w listopadzie bieżącego roku W tej edycji, oprócz standardowych kilometrów odcinków specjalnych prowadzących przez Tor Modlin, zawodnicy będą mieli niepowtarzalną okazję rywalizować także na terenie historycznej Twierdzy w Modlinie.

Rajd transmitowany będzie na żywo w telewizji Motowizja oraz w internecie. Relacje z wydarzenia będą także dostępne dla wszystkich w mediach społecznościowych. Liczymy, że kooperacja z różnorodnymi partnerami medialnymi pozwoli na dotarcie do blisko 3 milionów odbiorców.

Ministerstwo Zdrowia oraz epidemiolodzy prognozują wprowadzenie obostrzeń związanych z kolejną falą pandemii, co jednak nie wpłynie na termin i skalę wydarzenia. Ponadto warto dodać, że organizator przewiduje przygotowanie trybun pozwalających na pomieszczenie blisko 800 widzów.

Patronite

W przypadku, gdy restrykcje spowodują konieczność zachowania dystansu między kibicami zmniejszeniu ulegnie jedynie liczba dostępnych miejsc.

Po raz pierwszy zorganizowany zostanie także wyścig równoległy, który będzie zupełnie nowym wymiarem rajdowej rywalizacji w tym sezonie. Specjalnie zaprojektowana przez Leszka Kuzaja trasa, pozwoli na start aż dwóch kierowców jednocześnie z jednej linii co da kibicom wspaniałe sportowe widowisko. Dodatkowym urozmaiceniem trasy będą dwie hopy oraz odcinek szutrowy. Najlepsze ujęcia, powtórki oraz wyniki relacjonowane będą na telebimach stanowiących nieodzowną część infrastruktury Toru Modlin.

 

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *