RAJDYWRC

Tommi Makinen potwierdza wypadek Krisa Meeke!

Tommi Makinen potwierdza wypadek Krisa Meeke!

Niedawne testy Krisa Meeke w Toyocie były bardzo głośne w sieci. Wszystko to za sprawą zdjęcia rozbitego w lesie Yarisa WRC. Kibice sądzili, że jest to fotografia właśnie z przejazdu Brytyjczyka, ponieważ etatowi kierowcy sezonu 2018 nie testują do Rajdu Katalonii na błotnistej nawierzchni. Pojawiały się też jednak głosy mówiące, że owe zdjęcie jest podrobione i krąży w sieci od dłuższego czasu. Tommi Makinen potwierdził, że incydent na testach jego nowego kierowcy miał miejsce i uchylił nam rąbka tajemnicy. Jednocześnie wyśmiał plotki krążące po social mediach, według których zdjęcie zostało spreparowane, aby ukazać samochód poza drogą.

Tommi Makinen:

Zdjęcie było prawdziwe, a to był bardzo mały błąd. Długi, zacieśniający się zakręt. Prędkość niemalże zerowa i brak uszkodzeń. Samochód jedynie obrócił się na bok. Szczerze, to nic takiego. Chłopaki postawili go na koła i można było kontynuować jazdę. Nie mam powodu, aby się o to wściekać.

Kris Meeke - Toyota Gazoo Racing
Colin Clark / Twitter
Tagi

Oktawian Sadlak

Jestem redaktorem serwisu od sierpnia 2017 roku. Motorsportem interesuję się odkąd pamiętam. Mój konik to Formuła 1 oraz karting. | Kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Close
Close