Rajd Monte CarloRajd Monte Carlo 2020RAJDYWRC

Tänak: Wracamy do zdrowia i będziemy wkrótce w dobrej formie

Ott Tänak który wypadł z trasy na czwartym odcinku specjalnym Rajdu Monte Carlo 2020, został przetransportowany do szpitala razem ze swoim pilotem Martinem Jarveoją i spędzą tam noc na obserwacji.

Estończyk po wypadku udzielił komentarza:

Po pierwsze, Martin i ja czujemy się dobrze. Wracamy do zdrowia i wkrótce będziemy w dobrej formie. Na pierwszych odcinkach z samochodem poprawialiśmy się krok po kroku. Zeszłej nocy naprawdę nie mogłem zrozumieć wszystkiego, co się działo. W ciągu nocy pracowaliśmy z inżynierami i dziś rano samochód czułem lepiej. Oczywiście byłoby miło kontynuować [Rajd] trochę dłużej, aby poprawić czucie i ponownie się przystosować, ale jest jak jest. Tak, mieliśmy kilka momentów przed wypadkiem. Zasadniczo na pierwszym oesie tego ranka złapaliśmy się na czarny lód, na którym mieliśmy spin. Muszę powiedzieć, że to było właściwe Monte-Carlo; mieliśmy naprawdę trudne warunki i było to trudne. Jestem pewien, że wszyscy mieli momenty i jest to normalne w takich warunkach ” – powiedział Ott Tänak

 

Profil kierowcy:
Ott Tanak
Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close