POZOSTAŁERAJDYTor Modlin Rally ShowTor Modlin Rally Show 2021

Szejowie na starcie Tor Modlin Rally Show

Szejowie na starcie Tor Modlin Rally Show

Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu rajdowego w Polsce. Już w nadchodzący weekend odbędzie się Tor Modlin Rally Show. Na starcie imprezy nie zabraknie reprezentantów Hyundai Poland Racing – Jarosława i Marcina Szejów. Załoga wystartuje w pokazowym rajdzie Hyundaiem i20 R5 w barwach m.in. Fundacji Fascynujący Świat Dziecka.

Jarosław i Marcin Szejowie wystartują w 2. edycji Tor Modlin Rally Show. Impreza rozgrywana pod Warszawą będzie znakomitą okazją do treningu przed rajdowym finałem sezonu – Rajdem Barbórka. Załoga Hyundai Poland Racing ma jeszcze jeden, niezwykle istotny cel do zrealizowania.

Start na Torze Modlin to pierwszy element wielkiej akcji charytatywnej, w której Szejowie razem z partnerami działają na rzecz Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, której logotyp znalazł się na Hyundaiu i20 R5. Jest to zatem start w szczytnym celu. Podczas samej imprezy zespół będzie promował akcję oraz ogłosi jej główny punkt. To będzie prawdziwa gratka dla kibiców.

Patronite

Tor Modlin Rally Show odbędzie się w sobotę, 27 listopada. Na początek załogi przejadą dwa razy pętlę prób Tor Modlin 1 oraz Twierdza Modlin. Następnie dwa przejazdy odcinka Tor Modlin 2 oraz dwa przejazdy zupełnie nowej wariacji odcinka, gdzie załogi będą się ścigać równolegle! Dzień zakończy Kryterium Toru Modlin. Do rajdu zgłosiło się 49 załóg, w tym 24 w klasie R1, w której wystartują Szejowie.

Jarosław Szeja

Tor Modlin Rally Show będzie dla nas znakomitą okazją do treningu przed Rajdem Barbórka. Natomiast nie sama rywalizacja jest dla nas najważniejsza. Wspólnie z naszymi partnerami chcemy działać na rzecz Fundacji Fascynujący Świat Dziecka. Podczas imprezy na Torze Modlin zaprezentujemy wam prawdziwą bombę! Dajemy słowo, że nasza niespodzianka spodoba się wszystkim fanom motorsportu w Polsce. Chcemy się dobrze bawić, ale też przede wszystkim chcemy pomagać potrzebującym. Wiem, że wspólnie możemy zdziałać cuda!

Partnerami załogi są: GK Forge, Fascynujący Świat Dziecka, Future Group, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Gastro Boss, Erdol Haus, Polsprzęt, Millers Oils Polska, Kowax, Gulf Race Fuels Distribution EU, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Silesia Business Hub, 2Brally i Hyundai Poland Racing.

Harmonogram 2. Tor Modlin Rally Show

27 listopada 2021 r.
9:00 – OS1 Tor Modlin 1
9:20 – OS2 Twierdza Modlin
9:35 – Serwis A
10:10 – OS3 Tor Modlin 1
10:30 – OS4 Twierdza Modlin
10:45 – Serwis B
11:30 – OS5 Tor Modlin 2
11:38 – Serwis C
12:40 – OS6 Tor Modlin 2
12:48 – Serwis D
14:00 – OS7 Tor Modlin równoległy A
14:08 – Serwis E
14:40 – OS8 Tor Modlin równoległy B
19:00 – Kryterium Toru Modlin

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *