Rajd ŚwidnickiRajd Świdnicki 2019RAJDYRSMP

Stec wraca do RSMP!

Adam Stec na swoim profilu na Facebooku poinformował że wróci do rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski! W tegorocznej kampanii RSMP będzie startować za kierownicą Lancera Evo X e klasyfikacji OPEN 4WD. Na prawym fotelu w Mitsubishi zasiądzie Dariusz Zdanowicz!

Od czego by tu zacząć 🙂.. Na początek jesteśmy Wam winni małe wyjaśnienia – z różnych względów mieliśmy prawie roczną przerwę od rajdów, czasem tak bywa, że trzeba zrobić sobie przerwę, stąd nasz brak aktywności na stronie.
Chwilę przed publikacją listy zgłoszeń 47. Rajd Świdnicki-KRAUSE chciałbym Wam zakomunikować, że wystartujemy w tegorocznym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie OPEN 4WD za kierownicą znanego nam i Wam Mitsubishi Lancera EVO X 🙂.
Na moim prawym fotelu zasiądzie człowiek z którym uzupełniamy się idealnie, Dariusz Zdanowicz.
Niezawodny serwis Poland Rally Point weźmie pod opiekę naszego czterobuta. Liczymy, że będzie to sezon pełen emocji, który dostarczy nam i Wam dużo frajdy! – napisał Adam Stec

Ostatnim startem Adama Steca był 52. Rajd Dolnośląski – Hotel Zieleniec 2018.

Tagi

Mikołaj Sobol

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close