RAJDYWRC

Sordo przedłużył kontrakt z Hyundai Motorsport

Dani Sordo przedłużył kontrakt z ekipą Hyundai Motorsport. Hiszpan, który wygrał za kierownicą i20 Coupe WRC czerwcowy Rajd Sardynii wystartuje w przyszłym roku w siedmiu rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.

Nowa umowa została zawarta tylko na przyszły rok. To bedzie siódmy rok startów Kantabryjczyka z koreańską ekipą.

Dani Sordo:

Naprawde ciesze się bardzo, że mogę kontynuować wspóprace z Hyundai Motorsport. Traktuje ten zespół jak rodzine razem spędziliśmy wspaniałe chwile. Mamy za sobą wiele fantastycznych występów min. zwyciestwo w Radzie Sardynii czy dublet wywalczony w Rajdzie Niemiec w pierwszym sezonie naszych startów. Posiadamy obecnie bardzo konkurencyjny samochód, i20 Coupe WRC jest bardzo szybki na wszystkich nawierzchniarz. Razem z Carlosem mieliśmy mocne tempo na kilku imprezach, ale nie zawsze wszystko szło po naszej myśli. Mamy wysokie ambicje i chcemy mierzyć wysoko dlatego cieszymy sie że w 2020 roku zaliczymy siedem rajdów.

Tagi

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close