RAJDYTMTM GłubczyceTM Głubczyce 2021

Słodko-gorzki start Amic Rally Team w Głubczycach

Słodko-gorzki start Amic Rally Team w Głubczycach

Amic Rally Team w składzie Agnieszka Załęcka i Mateusz Pawłowski pechowo zakończył rywalizację w 3. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej. Duet jadący Fordem Fiestą Rally3 ze stajni APR Motorsport stanął na starcie drugiej rundy cyklu Marten Tarmac Masters. Agnieszka Załęcka i Mateusz Pawłowski rywalizowali w silnie obsadzonej klasie PRO 1. Przede wszystkim nauka zupełnie nowego samochodu przebiegała zgodnie z założonym planem do momentu ostatniego odcinka specjalnego.

Pomimo kilku problemów z ustawieniem zawieszenia, Agnieszka Załęcka z Mateuszem Pawłowskim prezentowali czyste i spokojne tempo, jak przystało na inauguracyjny start nowym samochodem. Na OS 6 awarii uległ drążek kierowniczy. Incydent ten zmusił zespół Amic Rally Team do wycofania się z dalszej rywalizacji. Do osiągnięcia mety 3. Rajdu Ziemi Głubczyckiej brakło dosłownie kilometr szutrowej partii. Mimo zaistniałej sytuacji Agnieszka Załęcka zaprezentowała konkurencyjne tempo wśród stawki klasy PRO 1.

„Dziękujemy, że byliście z nami w ten weekend #AmicRallyTeam po piątym odcinku specjalnym zajmował 9 miejsce w swojej klasie PRO1, niestety podczas szóstego odcinka po kontakcie z krawężnikiem doszło do urwania drążka kierowniczego. Rajd Ziemi Głubczyckiej zakończył się dla nas przed linią mety. Ale to nie zmienia faktu, że zdobyliśmy jako zespół cenne doświadczenia. Wracamy z Głubczyc z satysfakcją i niesłabnącą wolą walki. Najlepsze dopiero przed nami!

Więcej o zespole na Rallypl
Zespół na Facebooku

Patronite

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *