RAJDYRSMP

Słobodzian w Hyundaiu i20 R5 w pełnym cyklu RSMP 2020

Zespół APR Motorsport poinformował na profilu na Facebooku że Marcin Słobodzian  oraz Robert Hundla dołączają do zespołu i będą w sezonie 2020 startować w Hyundaiu i20 R5 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2020!

Przeprowadziliśmy z Marcinem rozmowę dot. sezonu 2020!

Jak wygląda twój program startów w sezonie 2020? 

Startujemy w pełnym sezonie RSMP 2020, możliwe są dodatkowe starty treningowe, ale decyzje będziemy podejmować w trakcie sezonu.

Jak to się stało że dołączyłeś do ekipy APR Motorsport?

Od dłuższego czasu prowadziliśmy rozmowy z zespołem APR Motorsport i ostatecznie dostałem szansę reprezentowania barw zespołu na rajdowych trasach. Jestem wdzięczny za zaufanie i razem z Robertem zrobimy wszystko, aby jak najlepiej się zaprezentować.

Dlaczego Hyundai i20 R5?

Zespół APR Motorsport obecnie posiada dwa takie rajdówki, które po tegorocznych sporych ulepszeniach zapowiadają się bardzo konkurencyjnie. Jestem po pierwszych testach samochodu i wrażenia są pozytywne. Nie mogę się już doczekać się pierwszego porównania z czołówką RSMP.

Jakie cele zakładasz sobie na ten sezon?

Osobiście będę dawał z siebie wszystko i liczę na walkę w czołówce stawki. Chociaż nie mamy konkretnie określonej pozycji, którą musimy osiągnąć na koniec sezonu, to nigdy nie brakuje mi wewnętrznej motywacji do rywalizacje o najwyższe cele.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *