RAJDYWRC

Ogier opuści Citroëna i pójdzie do Toyoty w miejsce Tänaka?

Plotki o przenosinach Estończyka do Hyundaia robią się poważniejsze, a Ogier nie jest usatysfakcjonowany fotelem w Citroenie.

Gdy wydawało się, że kwestii obsady zespołów na przyszły sezon wszystko już wiadomo, plotki o Tanaku i Ogierze rozpaliły wyobraźnię kibiców. Świeżo koronowany Mistrz Świata jest już ponoć dogadany z Hyudaiem, a ten były szykuje się na rozstanie z francuskim zespołem.

Pierwsze doniesienia o możliwych transferze Otta pojawiły się już w piątek. Ani sam Tanak, ani żaden członek zespołu tych nowin nie skomentował. Milczeli także przedstawiciele Koreańskiego zespołu. Jednak wobec coraz poważniejszych informacji o miejscu Tanaka na przyszły sezon, trudno nie odnieść wrażenia, że coś jest na rzeczy. Na oficjalne potwierdzenie musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Początkowo Toyota miała ogłosić swój skład w środę, a mieli się w nim znaleźć: Tanak, Meeke i Rovanpera. Teraz jednak ta obsada stanęła pod znakiem zapytania.

Jeśli chodzi o Ogiera to spekulacje na pewno nasiliły się po tweecie jego małżonki, która w dość dobitny sposób skomentowała niezawodność C3 WRC podczas Rajdu Katalonii. Na reakcję mediów nie trzeba było długo czekać. Równolegle z doniesieniami o Tanaku, pojawiły się też informacje o tym, że rzekomo to właśnie Seb ma zasilić szeregi Toyoty po odejściu Otta.

Mimo tego transferowego zamieszania w ciągu kilku najbliższych tygodni powinniśmy już wiedzieć wszystko.

Źródło: as.com

Profil kierowcy:
Sebastien Ogier
Profil kierowcy:
Ott Tanak
Tagi

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Close
Close
Close