RAJDYRally Masters

Rally Masters Złotoryja 2021 przełożone!

Rally Masters Złotoryja 2021 przełożone!

Niestety, kolejna impreza rajdowa pada ofiarą wprowadzonych obostrzeń. Tym razem impreza 31. Rally Masters Złotoryja 2021, mimo posiadania wszystkich wymaganych zezwoleń, musi zostać przeniesiona na inny termin. Pierwotnie zawody miały się odbyć w dniach 27-28 marca 2021 roku. Impreza miała rozgrywać się na przestrzeni 10 odcinków specjalnych o łącznej długości niespełna 42 kilometrów dla RO. Kierowcy w SKJS mieli rywalizować na 6 oesach o długości prawie 24 kilometrów. Onboardy z przejazdu planowanych odcinków możecie zobaczyć na kanale YouTube RM – KLIK! Poniżej oświadczenie organizatora, zamieszczone na Facebooku.

Rally Masters

„W związku z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi w dniu wczorajszym przez Ministra Zdrowia informujemy, że mimo posiadanych wszystkich uzgodnień i zezwoleń zmuszeni jesteśmy do przeniesienia wydarzenia na inny termin, który podamy w najbliższym czasie. Jest to sytuacja na którą nie mieliśmy żadnego wpływu. Przedsezonowe BK odbędzie się w planowanym terminie 20-03-2021 r.”
Poniżej zamieszczamy również oryginalny post organizatora. Taki obrót spraw nie wróży najlepiej kolejnym imprezom zaplanowanym na wczesną wiosnę w naszym kraju.

RM na naszej stronie internetowej – KLIK!
Strona internetowa RM – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *