Rajd RzeszowskiRajd Rzeszowski 2019RAJDYRSMP

Słobodzian wsiada do Fabii R5!

Marcin Słobodzian przesiada się do Skody Fabii R5! Po wypadku podczas 76. PZM Rajdu Polski Marcin Słobodzian pauzował i nie wystartował w Rajdzie Elektreny. W nadchodzącym Rajdzie Rzeszowskim Marcin Słobodzian i Kamil Kozdroń wystartują w Skodzie Fabii R5!

Przeprowadziliśmy krótki wywiad z Marcinem przed Rajdem Rzeszowskim.

Dlaczego zmieniasz samochód? 

Patronite

Musieliśmy dość szybko podjąć decyzję czy podejmujemy jeszcze walkę w tym sezonie po wypadku i odpuszczeniu poprzedniego rajdu. Z uwagi na to, że Fiesta jeszcze nie jest gotowa do startu, spróbujemy powalczyć wynajętą Skodą R5. Będzie to duże wyzwanie, ale jeśli nie wystartowaliśmy w Rajdzie Rzeszowskim to dalsza rywalizacja nie miałaby sensu.

Kto zajmie się obsługą Skody Fabii R5?

Samochód wypożyczamy od węgierskiej stajni Topp-Cars i oni zajmą się obsługą na tym rajdzie. Drugą Skodą tego zespołu startuje Grzegorz Grzyb z Robertem Hundlą.

Jaki masz plan na Rajd Rzeszowski?

Plan jest ambitny i zakłada jedynie testy na oficjalnym odcinku testowym w czwartek. Z tego względu ciężko przewidzieć mi nasz możliwości na tym rajdzie, ale zrobię wszystko, żeby jak najszybciej dostosować się do nowego samochodu i walczyć o najwyższe lokaty.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *