Rajd RzeszowskiRajd Rzeszowski 2019RAJDYRSMP

Byśkiniewicz nie pojedzie w Rzeszowie! Bouffier i Panseri przejmują i20 R5!

Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAM’u Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar, którzy zaplanowali start w 28. Rajdzie Rzeszowskim niestety nie będą rywalizować na odcinkach specjalnych na Podkarpaciu. Z powodów rodzinnych Lukasz Byśkiniewicz zrezygnował ze startu w piątej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Hyundai i20 R5 w barwach TVN TURBO RALLY TEAM pojawi się jednak na starcie w Rzeszowie. Za kierownica usiądzie trzykrotny rajdowy Mistrz Polski oraz rajdowy Mistrz Francji Bryan Bouffier ! Kibice ponownie będą mogli podziwiać niezwykle szybkiego i utytułowanego Francuza, wielokrotnego triumfatora tego rajdu (2007, 2010, 2011, 2015, 2017) na trudnych i malowniczych odcinkach specjalnych. Na prawym fotelu zasiądzie jego rodak i dobry znajomy Xavier Panseri , z którym wspólnie zdobywali tytuły w Polsce.

Łukasz Byśkiniewicz:

„Niestety ze Zbyszkiem nie będziemy się ścigać na podkarpackich trasach. Z powodów rodzinnych muszę zrezygnować ze startu w 28. Rajdzie Rzeszowskim. To trudna decyzja, cały zespól jest bardzo dobrze przygotowany do rywalizacji. Nasz wspaniały Hyundai i20 R5 stanie jednak na starcie w Rzeszowie. Barwy TVN TURBO RALLY TEAM’u reprezentować będzie Brayan Bouffier i Xavier Panseri. Ciesze się, że ten niezwykle utytułowany i bardzo szybki francuski duet przyjął nasze zaproszenie. Wierze, ze trzykrotni rajdowi Mistrzowie Polski i liderzy zwycięstw w Rajdzie Rzeszowskim wykorzystają potencjał Hyundaia i20 R5 i sprawia wszystkim kibicom wiele frajdy. Zaproszenie tej niesamowitej załogi na Rajd Rzeszowski umożliwili nasi Partnerzy: AMIC Energy PL, Auto Partner, MaXgear, Kratki.pl – KOMINKI, NOVOL, Tekom Technologia Sp. z o.o – monitoring pojazdów GPS , Michelin, iPlanet Radom , iHome oraz telewizja TVN Turbo.”

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close