Rajd BarbórkaRajd Barbórka 2019RAJDY

Rajdowy debiut na Barbórce

Anna Gańczarek-Rał rozpoczęła swoją przygodę z motorsportem zaledwie 2 lata temu. Debiutowała w cyklu WSMP, startowała także w wyścigach górskich. W tym roku wystartuje w swoim pierwszym rajdzie. Kibice zobaczą ją 7 grudnia na trasie Barbórki.

Anna Gańczarek_Rał w 2018 roku uzyskała licencję wyścigową i w tym samym roku zadebiutowała w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, startując w klasie DN-2 samochodem Renault Clio II, uzyskując na koniec sezonu tytuł Mistrza Polski.

W sierpniu 2018 roku po raz pierwszy wystartowała także w rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polskich w Sopocie podczas 21. Grand Prix Sopot-Gdynia.

W październiku 2018 roku jako jedyna kobieta należała do reprezentacji Polski podczas organizowanych co dwa lata prestiżowych zawodach FIA Hill Climb Masters we włoskim Gubbio. Trasę legendarnego Trofeo Fagioli przejechała Renault Clio III.

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close