ERCRajd Wysp KanaryjskichRajd Wysp Kanaryjskich 2020RAJDY

Rajd Wysp Kanaryjskich 2020 bez kibiców!

Rajd Wysp Kanaryjskich 2020 bez kibiców!

Fani zostali wezwani do tego, aby śledzić Rajd Wysp Kanaryjskich 2020 z domów. Został on uznany za imprezę bez udziału publiczności, zgodnie z ograniczeniami dotyczącymi COVID-19. Co roku runda Rajdowych Mistrzostw Europy FIA przyciąga na odcinki tysiące kibiców. Jednak zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lokalnego rządu, 44. edycja imprezy odbywa się za zamkniętymi drzwiami, a organizatorzy Rajdu Wysp Kanaryjskich bardzo proszą kibiców, aby trzymali się z dala od etapów.

Oświadczenie organizatorów

„Organizatorzy mocno proszą fanów o zrozumienie, a przede wszystkim o współpracę. W przypadku niespełnienia wskazanych warunków kontroli bezpieczeństwa i higieny, Dyrektor Zawodów, na wniosek właściwego organu, zawiesi zaplanowane zawody. Aby zagwarantować prawidłowy rozwój tego wydarzenia w każdym z jego obszarów, 44 Rajd Wysp Kanaryjskich będzie miał wsparcie Guardia Civil a także policji lokalnej i krajowej.”

Jak śledzić Rajd Wysp Kanaryjskich 2020 z domu?

Chociaż zablokowano dostęp do odcinków specjalnych, fani wciąż mogą śledzić przebieg zawodów z domu. Na żywo na Facebooku i Youtube ERC będą transmitowane następujące odcinki specjalne – OS1, OS8, OS9, OS11 oraz OS17. Do dyspozycji widzów pozostaje także oficjalne ERC Radio, na żywo z mety każdej z prób sportowych. Jest ono dostępne na stronie fiaerc.com, a także w oficjalnej aplikacji Rajdowych Mistrzostw Europy. Dobrym źródłem informacji na temat wyników jest też live timing. My oczywiście ze swojej strony zachęcamy do śledzenia zmagań za pośrednictwem strony Rallypl. Czekają na Was obszerne podsumowania każdej pętli, a do tego wszystkie najważniejsze wydarzenia z rajdu przekazywane na bieżąco.


Social media ERC –  FacebookInstagramTwitter, YouTube
Rajd Wysp Kanaryjskich na Rallypl – KLIK!

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także
Close