RAJDYWRC

Rajd Meksyku – organizatorzy zapewniają, że będzie bezpiecznie

Całkowita mobilizacja funkcjonariuszy medycznych w Leon. Meksykańska fiesta rusza w czwartek.

Jak zapewnia organizator podczas trwania rajdu będą na miejscu obecni medycy, aby zapewnić pełną kontrolę oraz zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Organizatorzy trzeciej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata i Departament Zdrowia stanu Guanajuato ściśle współpracują w celu wprowadzenie środków zapobiegawczych w celu zwalczania wirusa COVID-19.

Wybrane dla Ciebie

Według Światowej Organizacji Zdrowia w Meksyku potwierdzono pięć przypadków. Żadne z nich nie jest w stanie Guanajuato, w którym odbywa się impreza.

Patronite

„Wszystko jest gotowe, my też jesteśmy gotowi by pomóc władzom we wszystkim, o co nas poproszą. Jesteśmy w stałym kontakcie z nimi i postępujemy zgodnie z ich instrukcjami – wyjaśnił dyrektor rajdu Patrick Suberville.

rallymexico.com

Sekretarz zdrowia Guanajuato, Daniel Alberto Díaz Martínez, powiedział, że nie ma ryzyka zawieszenia rajdu, i podkreślił obowiązujące procedury w celu ochrony kibiców, ekip rajdowych i sędziów.

„Wdrożyliśmy system nadzoru epidemiologicznego w celu monitorowania wszystkich kierowców i zespołów przybywających z krajów, w których sytuacja jest najpoważniejsza: Chiny, Hongkong, Korea Południowa, Japonia, Włochy, Iran i Singapur”

„Rajd WRC w Meksyku odbędzie się w ramach środków zapobiegawczych, przy wsparciu zespołu epidemiologów i pracowników służby zdrowia, którzy będą stacjonować w miejscach, w których spodziewana jest najwyższa liczba widzów, a także w strefie serwisu rajdu w Poliforum León, aby zagwarantować zdrowie wszystkim uczestnikom. ”

Zalecił regularne mycie rąk, unikanie dotykania twarzy i stosowanie środków dezynfekujących na bazie alkoholu. Uczestnikom rajdu radzono unikać uścisków dłoni i pocałunków w policzki, a także dbać o czystość włosów.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *