Rajd RzeszowskiRajd Rzeszowski 2021RAJDYRSMP

Prawie 100 załóg zasila listę zgłoszeń na MARMA 30. Rajd Rzeszowski

Prawie 100 załóg zasila listę zgłoszeń na MARMA 30. Rajd Rzeszowski

Doczekaliśmy się listy zgłoszeń na 30. MARMA Rajd Rzeszowski. Jej długość jest imponująca, bowiem do rywalizacji w czwartej rundzie RSMP, Rajdowego Pucharu Europy ERT oraz Mistrzostw Słowacji i jednocześnie dziewiątej rundzie Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej CEZ stanie prawie 100 załóg! Dokładnie liczby przedstawiają się następująco:

  • ProfiAuto RSMP – 62 załogi
  • FIA CEZ oraz MSR – 30 załóg
  • FIA ERT – 21 załóg
  • Motul HRSMP – 16 załóg

Z numerem jeden w Rzeszowie zobaczymy załogę Miko Marczyk/Szymon Gospodarczyk. Liderzy Rajdowych Mistrzostw Polski otwierają stawkę 18 samochodów klasy Rally2/R5. Numer dwa na swojego Volkswagena nakleją Tomasz Kasperczyk i Damian Syty. Z trójką w czwartej rundzie ProfiAuto RSMP będziemy oglądać Łukasza i Tomasza Kotarbów w Citroenie C3 Rally2. Z numerem cztery rozstawieni są Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz. Za to z piątką na liście zgłoszeń widnieją powracający na polskie trasy Erik Cais oraz Jindriška Žakova. Pełne listy zgłoszeń znajdują się poniżej.


Pełna lista zgłoszeń
Lista Motul HRSMP

Więcej o RSMP przeczytacie na Rallypl

Patronite

Oktawian Sadlak

Redaktor serwisu od sierpnia 2017 roku, a od listopada także Content Manager Rallypl. Interesuje mnie wszystko, co ma cztery koła. | kontakt: oktawian@rallypl.com

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *