RAJDY

Powstanie mini-serial o polskich rajdach

Rajdowe Mistrzostwa Ziemi Zachodniej poinformowały na profilu na Facebooku że w sezonie 2020 powstanie mini-serial opowiadający historie sezonu 2020!

To będzie hicior! Oficjalnym partnerem naszych mistrzostw został Inmotorsport! Ta platforma filmowa, skupiająca najlepsze materiały video ze wszystkich dziedzin sportu samochodowego z całego świata jest najnowszym dziełem Arek Torski, który już nie raz stworzył dla nas genialne filmy podsumowujące poszczególne rajdy. W tym roku ekipa Arek Torskee films 🎥 będzie na każdej z rund RMPZ, a oprócz dobrze znanych Wam klipów przygotują także materiały dokumentalne przestawiające emocje jakie towarzyszą kierowcom, sędziom i kibicom oraz to co dzieje się za kulisami rajdów. Powstanie kilkuodcinkowy mini-serial 🎞🎞🎞 opowiadający historię sezonu 2020. Tego jeszcze w polskich rajdach nie było! Zapowiada się niesamowity projekt. Już nie możemy się doczekać! – czytamy na profilu RMZZ

 

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close