RAJDY

Piotr Fetela wsiada do R5

Piotr Fetela poinformował za pośrednictwem Facebooka że w ten weekend wystartuje w New York Forest Rally za kierownicą Forda Fiesty R5! Na prawym fotelu zasiądzie Rachelle Kaltak.

 

Patronite

Z ostatniej chwili!
Już w najbliższy weekend wystartuje w New York Forest Rally za kierownicą Forda Fiesty R5! ? Bedzie to mój debiut w tym rajdzie oraz w samochodzie o którym od dawna marzyłem..
Na fotelu pilota usiądzie Rachelle Kaltak z którą znam sie od czasu, kiedy to debiutowałem w rajdach 11 lat temu. Napewno oczekiwania ze strony kibiców będą wielkie, ale osobiście traktuje ten start jako „testy” oraz poznanie samochodu na tyle, na ile będzie to możliwe. Chcę bardzo mocno zaznaczyć, że start tym samochodem, jest możliwy dzięki wsparciu naszych stałych partnerów Handzel & Associates Gregory Handzel, Exit Realty Redefined Rolling Meadows Kinga Korpacz, Slawomir Rachmaciej, Tire Streets, Healthy & happy living.  Jak również nowych, którzy mocno zmotywowali mnie do tego startu BROS SHIPPING oraz Greenridge Farm! – napisał Piotr Fetela na Facebooku!

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *