Rajd PortugaliiRajd Portugalii 2019RAJDYWRC2

Pieniążek niezadowolony po piątku

Łukasz Pieniążek nie jest zadowolony z piątkowego etapu Rajdu Portugalii 2019, jednak patrzy z optymizmem na dalszą część rywalizacji.

Nie jestem zadowolony z piątkowego etapu. Mieliśmy dziś dużo problemów. Trochę z samochodem, trochę ze zbyt wolnym w wielu miejscach opisem. To był też mój pierwszy dzień z nowym pilotem, więc wszystko razem sprawiło, że nasze tempo nie było takie, jakiego byśmy oczekiwali. – powiedział Łukasz Pieniążek

Po pierwszym dniu rywalizacji Łukasz Pieniążek i Jakub Gerber zajmują ostatnie w klasyfikacji WRC2 Pro oraz 12 w klasyfikacji RC2.

Muszę jednak zostawić to za sobą i jutro zacząć wszystko od nowa. Sobotnie odcinki dużo bardziej mi odpowiadają, a poza tym dobrze je znam, więc na pewno będę czuł się dużo lepiej w samochodzie i spróbuję pojechać dużo szybciej – dodaje Łukasz Pieniążek

W klasyfikacji WRC2 Pro na prowadzeniu jest Jan Kopecky. Na drugim miejscu plasuje się Kalle Rovenapera. Mads Ostberg po trzech kapciach wycofał się z dalszej rywalizacji.

Tagi

Majki

Śledzę wszytko co dzieje się motosporcie. Jestem na bieżąco z wynikami, aktualnościami, ciekawostkami, a także ploteczkami. W redakcji od 2017 roku.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także
Close
Close
Close