RAJDYWRC

Paddon z M-Sportem w Rajdzie Walii i Australii

Hayden Paddon, który na testach przed Rajdem Finlandii roztrzaskał Fieste WRC, wraca do Mistrzostw Świata i ekipy M-Sport Ford World Rally Team.

Brytyjska ekipa podstawi dla Nowozelandczyka, nową Fieste R5 MkII na Rajd Walii, natomiast w Australii były reprezentant Hyundaia wsiądzie do Fiesty WRC. Najlepszym rezultatem 32-latka odniesionym w australijskiej rundzie WRC pozostaje drugie miejsce wywalczone przed rokiem.

Bardzo się ciesze, że uda mi się wrócić za kierownice. Po Finlandii czuliśmy spore rozczarowanie, jednak razem z ekipa M-Sportu pracowaliśmy nad tym abym wrócił do startów.

W Wielkiej Brytanii pojedziemy nowym egzemplarzem Fiesty R5. Celem jest wyciągniecie maksimum z tego samochodu i pokazanie prawdziwych umiejętności tego auta. Natomiast w Australii wracamy do Fiesty Wrc i postaramy się wywieźść stamtąd dobry wynik.

Nie czujemy presjii, zamierzamy pojechać zrelaksowani a wynik powinien przyjść w naturalny sposób. Dobrze znamy charakterystyke oesów w Walii i Australii i czujemy, że jesteśmy w dobrej formie.

Tagi

Dominik Bilicki

Redaktor od 2013 roku. Zaraz po naczelnym, najdłużej pracujący człowiek w naszej redakcji ;) Rajdami interesuje się od dziecka. Uwielbia przeprowadzać wywiady z zawodnikami. W swojej karierze bywał już nie raz na rundach WRC, ERC czy chociażby Mistrzostw Belgii.

Wybrane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Enable referrer and click cookie to search for pro webber